Budapešť - akční slevy (22.10.2018 - 28.10.2018)

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku akčních slev na lázeňské pobyty, wellness a relaxační víkendové pobyty v lázních.
Gellért jsou jedny z nejlepších lázní v Budapešti a v rámci čtyřdenního pobytu v hotelu Danubius Hotel Gellért**** budete mít 3x jednorázový volný vstup do těchto lázní. Připravte se též na aromaterapeutickou 70 minutovou masáž Harmony. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně.

Cena zahrnuje

Wellness pobyt v centru Budapešti na ostrově Margit-sziget v 4* hotelu (vybrat si můžete ze dvou) na tři dny. V ceně pobytu máte zahrnut volný vstup do termálního světa s bazény, saunou, párou a aroma kabinami. Dále máte volný vstup na skupinová uvolňovací cvičení, snídaně, 1x večeři a lahev sektu.

Cena zahrnuje

Margaretin ostrov

4 dny / 3 noci / snídaně
Máte rádi vše zařízeno a pod kontrolou? Pak je zde čtyřdenní pobyt v Budapešti na Margaretině ostrově v Danubius Grand Hotel Margitsziget****. K pobytu a snídani máte navíc jednu slavnostní večeři, aromatickou masáž a volný vstup do termálního Vodního světa. A k tomu ještě 10ks jízdenek na MHD.

Cena zahrnuje

Na břehu Dunaje v Budapešti je lázeňský hotel Danubius Health Spa Resort Helia****, který Vás zve na třídenní pobyt se snídaněmi, welcome drinkem, 1 procedurou (dle výběru a možností hotelu), volným vstupem do termálního světa (bazény, sauna, pára) a také nabízí slevy na další služby a konzumaci.

Cena zahrnuje

Pojeďte si užít wellness a navíc prozkoumávat jedno z nejkrásnějších evropských měst. Třídenní pobyt v Budapešti se snídaní v Danubius Health Spa Resort Helia**** na břehu Dunaje a s volným vstupem do termálního Vodního světa a s lázeňskou procedurou. Pobyt je se snídaní a 1x oběd, či večeře.

Cena zahrnuje

Ideální třídenní pobyt pro všechny, kteří nechtějí zůstat pouze v hotelu, ale chtějí si prohlídnout i Budapešť. Nejen, že máte volný vstup do termálního Vodního světa, ale také si můžete vybrat jednu z více nabídek prohlídky města, či hop on hop off jízdenku. Ubytování v Resortu Helia****.

Cena zahrnuje

Zážitky k dovolené patří, že? A znáte plovoucí autobus? V ceně pobytu totiž budete mít prohlídku po souši a po Dunaji z paluby plovoucího autobusu. A to není vše, dále můžete využít volný vstup do termálního Vodního světa (bazény, sauna, pára). V ceně pobytu je též snídaně a zapůjčení županu.

Cena zahrnuje

Proč královské dny v Gellértu? Protože během pobytu si užijete královskou 70 minutovou termální extra masáž a protože budete mít 3x jednorázový volný vstup do věhlasných lázní Gellért. Na další vstupy Vám dáme 50% slevu. Ve volných chvílích můžete prozkoumat Budapešť a ochutnávat místní speciality.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0