Györ - akční slevy (19.2.2018 - 25.2.2018)

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku akčních slev na lázeňské pobyty, wellness a relaxační víkendové pobyty v lázních.
Zaplaťte tři noci a spěte čtyři noci. To je nabídka Maďarských lázní Györ, hotelu Rába City Center *** se snídaněmi. Hotel se nachází přímo v historickém barokním centru města uprostřed pulzujícího života Györu. Dále můžete využít neomezený vstup do finské sauny a fitness v hotelu.

Cena zahrnuje

Víkend v Györu

3 dny / 2 noci / snídaně
Třídenní víkendový wellness pobyt v Maďarských lázních Györ, Hotel Rába City Center *** se snídaní, je ideálním pro Váš krátký víkendový odpočinek. V ceně pobytu máte navíc neomezené využití finské sauny a fitness v hotelu. Nástupní den na tento pobyt je výhradně pátek.

Cena zahrnuje

Krátké zastavení v Maďarských lázních Györ je ideální pro dobití „baterek“. Třídenní pobyt v Hotel Rába City Center *** se snídaněmi a neomezeným využitím finské sauny a fitness v hotelu, Vám pomůže nalézt ztracenou energii všedních dnů a odpočinout si od starostí, které v pracovní dny máte.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.