Brusno - akční slevy (15.10.2018 - 21.10.2018)

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku akčních slev na lázeňské pobyty, wellness a relaxační víkendové pobyty v lázních.

Relax Brusno

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní pobyt s nástupem v pátek. A kde? Na Slovensku v lázních Brusno. Pobyt v lázeňském domě Poĺana*** s polopenzí, internetem a zapůjčením županu obsahuje též konzultaci s lékařem a to hlavní, proč jezdíme do lázní, dvě lázeňské procedury denně. Dále máte volný vstup do bazénu, sauny a páry.

Cena zahrnuje

Víkendový pobyt

3 dny / 2 noci / polopenze
Rádi si odpočinete alespoň o víkendu? Pojeďte do lázní Brusno na Slovensku na víkendový pobyt. Během třídenního pobytu si užijete zábal, masáž, minerální koupel, vířivou koupel a navíc máte volný vstup do rehabilitačního bazénu, sauny a parní koupele. V ceně je zahrnuta polopenze a zapůjčení županu.

Cena zahrnuje

Minirelax

4 dny / 3 noci / polopenze
Minirelax, také relax. Na Slovensku v lázních Brusno se na Vás těší při stejnojmenném programu. Čeká Vás konzultace s lékařem a pak po každém přenocování 2 lázeňské procedury. K tomu volný vstup do rehabilitačního bazénu, sauny a parní lázně. Ubytování je zajištěno v lázeňském domě Poĺana***.

Cena zahrnuje

Senior

5 dní / 4 noci / plná penze
Pobyt svým programem určený pro starší klienty a seniory v lázních Brusnice na Slovensku do Vás „nalije novou krev“. Po konzultaci s lékařem budete čerpat tři lázeňské procedury denně. Navíc máte volný vstup do rehabilitačního bazénu. V ceně pobytu v lázeňském domě Poĺana je zahrnuta plná penze.

Cena zahrnuje

Léčebný pobyt

7 dní / 6 nocí / plná penze
Proč navštívit Slovenské lázně Brusno? Ano kvůli léčení. Pojeďte na léčebný pobyt a po konzultaci s lékařem Vám budou předepsány tři lázeňské procedury denně k zlepšení Vašich obtíží. Ve volných chvílích můžete využít volný vstup do rehabilitačního bazénu. V ceně ubytování je zahrnuta plná penze.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0