Dudince - akční slevy (12.11.2018 - 18.11.2018)

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku akčních slev na lázeňské pobyty, wellness a relaxační víkendové pobyty v lázních.
Dudince / Hotel Flóra **

Pobyt rodina 4 noci

5 dní / 4 noci / plná penze
Pětidenní pobyt na Slovensku v lázních Dudince určený pro rodiny s dětmi. Ubytování v hotelu Flóra s plnou penzí. Rodiče si užijí klasickou masáž zad. Dále máte v ceně vstup do sauny a vířivky a využít s dětmi můžete trampolíny, dětský koutek, stolní tenis, nebo i tenisový kurt.

Cena zahrnuje

Dudince / Hotel Flóra **

Relax Flóra

6 dní / 5 nocí / polopenze
Šestidenní pobyt ve Slovenských lázních Dudince určený k dobití energie. Ubytování v hotelu Flóra s polopenzí a volným vstupem do hotelového bazénu a na tenisové kurty. Dále 2x zapůjčení kola, 2x využití sauny po hodině, nebo mořskou koupel. Vířivou koupel a 2x klasickou masáž zad máte také v ceně.

Cena zahrnuje

Dudince / Hotel Flóra **

Víkend Flóra

3 dny / 2 noci / polopenze
Pohodový víkendový pobyt nejen pro milovníky tenisu v Dudincích. Během pobytu máte volné využití tenisového kurtu (v letním období) a také volný vstup do hotelového bazénu. A abyste si připadali, jako v lázních dostanete částečnou masáž a vířivou koupel. Ubytování v hotelu Flóra s polopenzí a 1 obědem.

Cena zahrnuje

Nabitý prodloužený víkend léčebnými procedurami. 4 dny ubytování s plnou penzí, lékařskou prohlídkou s konzultací Vašich obtíží a pak už 7 vybraných léčebných procedur dle doporučení lékaře. K tomu můžete využívat vnitřní vířivý bazén Wellnea a od května do listopadu i venkovní bazén (dle počasí).

Cena zahrnuje

A proč nestrávit svou dovolenou v lázních? Na Slovensku v lázních Dudince pro Vás připravili stejnojmenný program během šestidenního pobytu. Nejdříve si Vás prohlédne lékař a stanoví Vám jednu proceduru denně (5 procedur). Dále můžete využít vnitřní a venkovní bazén (venkovní pouze v létě) a další.

Cena zahrnuje

A kde jinde byste si o víkendu odpočinuli jak v lázních? Slovenské lázně Dudince Vás zvou odpočívat na víkendový pobyt. Denně můžete lenošit v relaxačním bazénu Wellnea a 2x za pobyt využít na hodinu svět Wellnea (mimo masáže a relax-vany). Ubytování si můžete vybrat ze dvou lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Romantic

3 dny / 2 noci / plná penze
Vezměte svou partnerku nebo partnera na romantický pobyt na Slovensko do lázní Dudince. Užívat si budete s plnou penzí (z toho 1x romantickou večeři s míchaným nápojem lásky a snídaně s možností až do postele), s aromatickou částečnou masáží, se společnou Kleopatřinou koupelí a 2x vstup do Wellnea.

Cena zahrnuje

Šest nocí a sedm dní v Slovenských lázních Dudince Vám dodá spoustu síly do dalších dní a odpomůže Vám od zdravotních obtíží. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou lázeňských domů s polopenzí. Po lékařské prohlídce budete mít dvě procedury denně (mimo neděli) a volný vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Lázeňsky a léčebně „náročný“ pobyt na Slovensku v lázních Dudince. Nejdříve si Vás prohlédne lékař a stanoví 3 procedury denně, které si budete užívat od pondělí do soboty. Taktéž můžete zajít do vnitřního vířivého bazénu a v létě (květen – listopad dle počasí) i do venkovního. V ceně je plná penze.

Cena zahrnuje

Dudince / Hotel Flóra **
Relaxovat a přitom se zbavovat svých zdravotních obtíží? Toto je možné na Slovensku v lázních Dudince. Léčebně relaxační pobyt Flóra je přesně to co hledáte. Sedm dní v hotelu Flóra s polopenzí, lékařskou prohlídkou a deseti procedurami + 1 vstup do sauny a volný vstup do bazénu během Vašeho pobytu.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0