Lúčky - akční slevy (22.10.2018 - 28.10.2018)

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku akčních slev na lázeňské pobyty, wellness a relaxační víkendové pobyty v lázních.

Pobyt víkend

3 dny / 2 noci / plná penze
Víkendový pobyt k dobití baterií. Krystal víkend na Slovensku v lázních Lúčky se třemi procedurami za pobyt, jedním vstupem do Vitálního světa (sauny), a denním vstupem do vnitřního (1 hodina), nebo venkovního (2 hodiny) bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Pobyt víkend plus

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní pobyt s pěti lázeňskými procedurami a s mnohem více v Slovenských lázních Lúčky. Dále si můžete užít 1x vstup do Vitálního světa – sauny, a denním vstupem do vnitřního (1 hodina), nebo venkovního (2 hodiny) bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Wellness pobyt

6 dní / 5 nocí / plná penze
Pětidenní pobyt s čtyřmi lázeňskými procedurami a s mnohem více v Slovenských lázních Lúčky. Dále si můžete užít 1x vstup do Vitálního světa – sauny, a denním vstupem do vnitřního (1 hodina) nebo venkovního (2 hodiny) bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Léčebný pobyt klasik

7 dní / 6 nocí / plná penze
A jak se chcete v lázních léčit Vy? Na Slovensku v lázních Lúčky, Vás nejdříve prohlédne lékař a předepíše průměrně 2 procedury denně. Při odjezdu Vás prohlédne opět. Ale mezi tím můžete dále navštěvovat bazény (1x denně hodinu vnitřní, nebo 2 hodiny venkovní) a navštívit vitální svět.

Cena zahrnuje

Úžasný sedmidenní pobyt ve Slovenských lázních Lúčky s průměrně třemi lázeňskými procedurami denně (mimo neděle a svátků) Vás nenechá na holičkách a pomůže Vám od zdravotních obtíží. Ve volných chvílích máte možnost navštívit i bazény (omezeně) a také 1x navštívit wellness zónu vitální svět.

Cena zahrnuje

Pobyt na Slovensku v lázních Lúčky určený svým programem pro klienty starší 55 let. Ubytování s plnou penzí v depandanci Adam a s šesti lázeňskými procedurami (mimo neděle a svátky). K tomu denně vstup na 1 hodinu do vnitřního nebo na 2 hodiny do venkovního termálního bazénu. A k tomu něco navíc.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0