Sklené Teplice - akční slevy (15.10.2018 - 21.10.2018)

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku akčních slev na lázeňské pobyty, wellness a relaxační víkendové pobyty v lázních.

Víkendový pobyt

3 dny / 2 noci / plná penze
Parenica není pouze název Slovenského sýru, ale i název pro jeskynní koupele v lázních Sklené Teplice na Slovensku. A víkendový pobyt zde byste si neměli nechat ujít. Dále si užijete masáž, termální koupel, nebo Banský kúpel, vodoléčbu, nebo rašelinový obklad a další možnosti lázeňských radovánek.

Cena zahrnuje

Sklené Teplice / Lázeňský dům Goethe ***
Vezměte svůj protějšek a vyrazte si užít relaxační víkend s lázeňským programem na Slovensko do lázní Sklené Teplice. Na pokoj dostanete láhev sektu, mísu s ovocem a pak to začne. Jeskynní koupel, klasická masáž, sauna pro 2 s další lahví sektu a volný vstup do fitness a na masážní stroje.

Cena zahrnuje

Lázně na zkoušku

4 dny / 3 noci / plná penze
Čtyřdenní pobyt na Slovensku v lázních Sklené Teplice s lékařskou prohlídkou a pěti procedurami v návaznosti na doporučení lékaře. K tomu můžete využít volný vstup do fitness a masážně rekondiční stroje. Ubytování v jednom ze čtyř lázeňských domů, dle Vašeho výběru s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Léčebný pobyt senior

6 dní / 5 nocí / plná penze
Léčebný pobyt ve Slovenských lázních Sklené Teplice určený pro osoby starší 55 let, se speciálně upraveným programem. Nejdříve Vás čeká lékařská prohlídka s konzultací Vašich obtíží a pak si během 6 dní užijete 10 lázeňských procedur. Dále máte volný vstup do fitness a masážně rekondiční stroje.

Cena zahrnuje

Léčebný pobyt zdraví

8 dní / 7 nocí / plná penze
Slovenské lázně Sklené Teplice Vás zvou na osmidenní pobyt – Zdraví. Po lékařské prohlídce budete čerpat 13 lázeňských procedur dle doporučení lékaře. Můžete navštívit zdarma fitness a využít masážně rekondiční stroje. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze tří lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0