Sliač - akční slevy (12.11.2018 - 18.11.2018)

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku akčních slev na lázeňské pobyty, wellness a relaxační víkendové pobyty v lázních.

Víkendový pobyt

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní víkendový pobyt na Slovensku v lázních Sliač Vám pomůže dostat se zpět do kondice. Čeká na Vás ubytování v hotelu Palace*** s programem, s kterým si užijete masáž, biovak, minerální a rehabilitační bazén, solnou jeskyni a také plynovou injekci (takto se nazývá lázeňská procedura).

Cena zahrnuje

Relaxační pobyt

6 dní / 5 nocí / polopenze
Nevíte kam na dovolenou? Chcete odpočívat, relaxovat, objevovat okolí a přitom si i užít něco navíc? Pak je zde pro Vás ideální Relaxační pobyt na Slovensku v lázních Sliač. Ubytování v hotelu Park s polopenzí na šest dní a s dvěma procedurami za každou noc denně (od pondělí do soboty.

Cena zahrnuje

Pobyt v lázních Sliač, určený pro klienty starší šedesáti let, je nejen cenově výhodnější, ale také lékař přihlédne k Vašemu věku a optimálnosti předepsaných procedur, které budete mít dvě denně za každé přenocování. Pobyt je na šest dní s polopenzí a ubytováním v tříhvězdičkovém hotelu Palace.

Cena zahrnuje

Týdenní pobyt v lázních, který Vám pomůže! Tři procedury denně (za přenocování od pondělí do soboty), vstupní i výstupní lékařské vyšetření včetně lékařské zprávy. Ubytováni budete v tříhvězdičkovém hotelu Palace s plnou penzí. A kde se to celé odehraje? No na Slovensku v lázních Sliač.

Cena zahrnuje

Zvýhodněný osmidenní pobyt pro seniory na Slovensku v lázních Sliač. Ubytováni budete v lázeňském domě Palace*** s plnou penzí. A během pobytu budete čerpat tři lázeňské procedury za každé přenocování (od pondělí do soboty). Také absolvujete vstupní a výstupní lékařskou prohlídku.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0