Vyšné Ružbachy - akční slevy (12.11.2018 - 18.11.2018)

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku akčních slev na lázeňské pobyty, wellness a relaxační víkendové pobyty v lázních.
Vyšné Ružbachy / Grand hotel Strand ****

Wellness víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Pojeďte si užít víkend, či jakékoliv jiné tři dny do Slovenských lázní Vyšné Ružbachy. K pobytu s polopenzí v Grand hotelu Strand **** budete mít navíc celodenní vstup do Aqua Thermal Wellness, najdete zde bazén 34°C, thermal jacuzzi, parní bylinnou saunu, finskou i infra saunu a ochlazovací bazén.

Cena zahrnuje

Vyšné Ružbachy / Grand hotel Strand ****
Pobyt ve Slovenských lázních Vyšné Ružbachy pro klienty starší šedesát let na sedm dní v Grand hotelu Strand **** s polopenzí je ideálním pro rekondici pohybového aparátu. Nejdříve Vás čeká lékařská prohlídka a pak cca dvě procedury denně (mimo neděle a svátků) tak jak Vám je předepíše lékař.

Cena zahrnuje

Vyšné Ružbachy / Grand hotel Strand ****
Sedmidenní pobyt v lázních Vyšné Ružbachy na Slovensku Vám pomlže od fyzických problémů i od psychických starostí. V ceně pobytu jsou zahrnuty léčebné procedury (cca 12, dle předpisu lékaře po prohlídce) a dále celodenní vstup do úžasného Aqua Thermal Wellness. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Vyšné Ružbachy / Grand hotel Strand ****
Léčebný pobyt na Slovensku v lázních Vyšné Ružbachy je opravdu velmi nabitý programem. Během osmi dní a po lékařské vstupní prohlídce budete čerpat průměrně sedmnáct lázeňských léčebných procedur (mimo neděle a svátky) dle doporučení lékaře. A navíc celodenní vstup do Aqua Thermal Wellness.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0