wellness pobyty v lázních

Jeseník

Priessnitzovy léčebné lázně a.s. leží na svazích Studničního vrchu, asi 2 km od města Jeseník, v nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy. Za svou existenci a pozdější proslulost vděčí lázně Jeseník Vincenzi Priessnitzovi, zakladateli vodoléčby, který v roce 1822 založil na Gräfenbergu první vodoléčebný ústav. Priessnitzovy léčebné lázně a.s. mají ve znaku lva, symbolizujícího vítěznou cestu vodoléčby, ale i lva zavazujícího, že pokračovatelé proslulého "vodního doktora" budou i nadále čistými přírodními prostředky spolu s nejnovějšími poznatky vědy vracet lidem zdraví a radost ze života.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Jeseník

Wellness HOLIDAYS 19

3 dny / 2 noci / polopenze
Objevte Priessnitzovy léčebné lázně a vyzkoušejte pobyt Wellness HOLIDAYS na 3 dny. Čeká na vás perličková koupel, masáž, stravování je formou polopenze. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze tří lázeňských hotelů.

Cena zahrnuje

Wellness HOLIDAYS

3 dny / 2 noci / polopenze
Objevte Priessnitzovy léčebné lázně a vyzkoušejte pobyt Wellness HOLIDAYS na 3 dny. Čeká na vás koupel ze solí z Mrtvého moře, celková masáž, stravování je formou polopenze. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze tří lázeňských hotelů.

Cena zahrnuje

HOLIDAYS pro muže a ženu

4 dny / 3 noci / polopenze
Přijeďte zrelaxovat na čtyřdenní pobyt do lázní Jeseník. V ceně pobytu máte 3x ubytování s polopenzí a vybraný balíček procedur pro muže a ženu. Ubytování je v jednom z lázeňských domů.

Cena zahrnuje

Relax HOLIDAYS

5 dní / 4 noci / polopenze
Máte rádi hory? Užijte si 5tidenní pobyt v lázních Jeseník se 4 procedurami a možností výletů do okolí. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze 3 lázeňských domů, stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Senior HOLIDAYS 19

6 dní / 5 nocí / polopenze
Léčebný pobyt s lékařským vyšetřením a stanovením upravením léčebného plánu na základě individuálního zdravotního stavu. Program vytvořený našimi lékaři Vám zajistí dokonalou celkovou regeneraci, povzbuzení těla i ducha a probudí ve Vás novou životní energii a optimismus.

Cena zahrnuje

Priessnitz HOLIDAYS 19

7 dní / 6 nocí / polopenze
Léčebný pobyt s lékařským vyšetřením a upravením léčebného plánu na základě individuálního zdravotního stavuLéčebný pobyt PRIESSNITZ HOLIDAYS představuje Priessnitzovy principy zdravého způsobu života aplikovatelné do dnešní hektické doby. Při léčbě jednotlivých onemocnění nebo nastavení vhodné preventivní léčby v našich lázních vychází lékař z aktuálního zdravotního stavu klienta a pro léčbu využívá převážně tradiční Priessnitzovy procedury a metody, které respektují zdravý a přirozený způsob života, ke kterému také patří vodoléčba dle V.Priessnitze, vhodná výživa a pohybová terapie. PRIESSNITZ HOLIDAYS v sobě snoubí klasickou vodoléčbu, aktivní pohyb, ochlazování končetin a dechová cvičení a to v unikátním prostředí horského klimatu Priessnitzových léčebných lázní.

Cena zahrnuje

Senior HOLIDAYS

7 dní / 6 nocí / polopenze
Léčebný pobyt s lékařským vyšetřením a stanovením upravením léčebného plánu na základě individuálního zdravotního stavu

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

V blízkém okolí, především na svazích Studničního vrchu, vyvěrá ze země na 60 registrovaných a pojmenovaných pramenů.

Léčebné metody:

Využití přírodních léčivých zdrojů, kombinovaných s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami.

Léčebný tělocvik, elektroléčba, vodoléčba, fyzikální terapie, Priessnitzovy koupele, bylinkové a perličkové koupele, inhalace, elektrospánek, muzikoterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, lymfodrenáže, plynové injekce, světloléčba, arteterapie, akupunktura, aj.

V hlavních lázeňských domech je zajištěna nepřetržitá lékařská služba.

Indikace:

Léčení horních a dolních cest dýchacích - netuberkulózních nemocí, léčení potíží krevního oběhu, léčení nervové soustavy a vegetativního nervstva, poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, poruchy pohybového aparátu, duševní poruchy, nemoci kožní, nemoci ženské

Další služby (za poplatek na místě):

V léčebném domě Priessnitz - bazén a v areálu sauna, posilovna. Parkování na vymezených parkovištích.

V letním období: tenisové kurty, tenisové potřeby, minigolf, půjčovna horských kol a dětských autíček, úschovna kol.

V zimním období: kluziště s umělou plochou, půjčovna lyžařského vybavení a bruslí.

V blízkém okolí jsou známá lyžařská centra (SKI Centrum Miroslav – 10% sleva na lyžařské vleky a lyžařské vybavení, Ramzová, Petříkov, Ostružná, Červenohorské sedlo, Praděd) a nejbližší lyžařský vlek je vzdálen pouhých 300 m (nabízí také možnost večerního lyžování při umělém osvětlení).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0