wellness pobyty v lázních

Lázně Bechyně

Wellness pobyty v Bechyni slouží především k regeneraci organismu, odpočinku a načerpání nových sil. Všechny wellness pobyty je možné vhodně skombinovat s výlety do okolí, např. s vycházkou okolo obory, která Vás zavede do nádherného údolí řeky Lužnice, s návštěvou zámku Bechyně, s cyklistickými výlety, apod.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Bechyně
Lázně Bechyně / Hotel Panská ***

Romantik

3 dny / 2 noci / polopenze
Pobyt určený pro všechny romantiky a zamilované. Vhodně volený program v lázních Bechyně pro relaxaci dvou spřízněných duší. Čeká Vás tříchodové speciální menu při svíčkách, lahev sektu na pokoji, překvapení pro dámu, ale také masáž a další zážitky. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter spa víkend

3 dny / 2 noci / plná penze
Nemáte čas na týdenní pobyt v lázních? Pojeďte alespoň na víkendový program v lázních. Ubytovaní budete v lázeňském hotelu Jupiter***, navštívíte lékaře na konzultaci, dostanete masáž, čokoládový zábal, přísadovou koupel, parafínový zábal, plnou penzi a půjčit zdarma si můžete jízdní kolo.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Hotel Panská ***

Balíček 50+

4 dny / 3 noci / polopenze
Víkend je Vám málo, týden zase moc? Pojeďte na prodloužený wellness pobyt.Dostanete masáže, zábal, půjčí Vám kolo, hole na Nordic Walking atd. V ceně je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Hotel Panská ***

Silvestr v Bechyni

4 dny / 3 noci / polopenze
Zajistěte si Váš silvestrovský pobyt včas a přijeďte oslavit Nový rok do Bechyně. Čekají na Vás 3 noci s polopenzí, silvestrovský večer, masáž a prohlídka františkánského kláštera.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter spa regenerace

4 dny / 3 noci / plná penze
Jak na unavené tělo? Pojeďte na regenerační 4 denní pobyt v lázních Bechyně. Během wellness pobytu využijete masáže, zábaly, koupele, vířivku a to vše v ceně programu. Navíc si můžete zdarma půjčit jízdní kolo, nebo navštívit posilovnu. Stravování je formou plné penze, můžete jen odpočívat.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter Spa Vánoce

5 dní / 4 noci / plná penze
Prožijte vánoční svátky v lázních Jupiter Bechyně. Čeká na Vás bohatý vánoční program, průvodcovaná prohlídka Bechyně a 4 wellness procedury. Stravování je formou plně penze.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter Spa Silvestr

5 dní / 4 noci / plná penze
Poznejte lázně Bechyně a vychutnejte si zde silvestrovský pobyt na 4 noci. Čeká na Vás bohatý silvestrovský program a relaxační procedury, při kterých načerpáte potřebnou sílu do roku 2018.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázeňský hotel Olga ****

Malý relax

5 dní / 4 noci / plná penze
Wellness pobyt v lázních Bechyně - Malý relax je malý pouze počtem dní, nikoliv však programem. Nejen, že v ceně dostanete kávu a lázeňské oplatky, ale hlavně jde o masáže a koupel. Navíc si můžete zaplavat, zacvičit a a jít do vířivky.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázeňský hotel Olga ****

Beauty

5 dní / 4 noci / plná penze
Být krásná, nebo krásný? K tomu Vám dopomáhej wellness program Beauty na pět dní v lázních Bechyně. A že krása bolí? Ne, ne, copak bolí solárium, plavání, koupele, masáže a další speciálně zvolené procedury tohoto programu? Vyzkoušejte jej a navíc si odpočinete v lázeňském hotelu Olga s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně / Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter spa relax

8 dní / 7 nocí / plná penze
A proč nejet na dovolenou do lázní? Nejedná se o léčebný pobyt, ale o wellness týden s nabitým programem. Po lékařské prohlídce se můžete vrhnout na samotné procedury, jako jsou samozřejmě masáže, koupele, zábaly. A zacvičit si při skupinovém tělocviku. K tomu máte stravování ve formě plné penze.

Cena zahrnuje

Lázně Bechyně

Lázně Bechyně najdete v jižních Čechách v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, asi 20 km od města Tábor . Historie města sahá až pravěku, bylo zde nalezeno množství keramiky z období 1. stol. před naším letopočtem. V 9. století zde bylo vybudováno slovanské hradiště, které ve 14. století bylo povýšeno na město. Lázně Bechyně jsou známé mimo jiné svou elektrifikovanou železnicí, kterou zde v roce 1903 nechal vybudovat František Křižík, komplexem bechyňského zámku, mostem „Bechyňská duha“, který se klene nad řekou Lužnicí ve výšce 50 m a slouží současně pro provoz silniční a železniční dopravy.Zachovalé historické jádro města představuje od roku 1990 jednu z nejhodnotnějších městských památkových zón v Čechách.

Indikace

nemoci pohybového ústrojí, kožní nemoci

Léčivé zdroje

hlavním léčivým zdrojem je rašelina (slatina), pocházející z nedalekých Komárovských blat.

Léčebné metody

peloidní procedury (slatinné koupele a zábaly), vodoléčebná terapie (přísadové koupele, bazén, vířivá koupel), elektroléčba (galvanická lázeň, čtyřkomorová lázeň, ultrazvuk, solux aj.), masáže (klasické, reflexní, podvodní), aplikace tepla a chladu (kryoterapie, parafin), léčebný tělocvik, reflexní terapie.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0