Wellness pobyty - Lázně Bechyně

Lázně Jupiter Bechyně***

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
fitness
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

TV
koupelna / WC

Poloha

Lázeňský komplex Lázně Jupiter Bechyně s.r.o. najdete v klidném prostředí střední části města Bechyně, na hlavní Libušině třídě.

Vzdálenost od autobusového a vlakového nádraží je přibližně 600 metrů.

Popis hotelu

Areál lázní a hotelu je tvořen třemi budovami, které patří k významným architektonickým památkám z počátku dvacátého století.

V budově Vlasta, která je umístěna přímo na hlavní třídě a je označena jako Hotel Jupiter se nachází v přízemí stylová restaurace., která zajišťuje stravování pro klienty, je přístupná veřejnosti a má ještě velmi příjemnou venkovní terasu.

V prvním patře této budovy je pak ředitelství lázní, vyšetřovna lékaře, tělocvična s posilovnou a jsou zde poskytovány některé druhy procedur (masáže, suché uhličité koupele, kosmetika). V budově je k dispozici reprezentační salonek, který lze využít k různým slavnostním příležitostem.

Druhá budova, umístěná ve dvoře oploceného areálu a vzdálená od první budovy dvacet metrů se jmenuje Přemyslovka. V přízemí této budovy se nachází recepce, jsou zde realizovány další procedury (masáže, koupele – vířivá, perličková, přísadová), a nachází se zde většina ubytovací kapacity. Třetí budova se jmenuje Božena a nachází se cca 40m od areálu i zde se provádějí procedury (slatinné zábaly, parafín, individuální tělocvik, magnetoterapie, laser, elektroléčba) a nachází se ubytovací kapacita.

Celý areál lázní a hotelu je nekuřácký a není vybaven výtahem.

Pokrytí WIFI je ve třech budovách a je zdarma. )

Vybavení pokoje

celková kapacita lázní je 70 lůžek ( 2 třílůžkových, 24 dvoulůžkových, 10 jednolůžkových pokojů, 2 apartmány), které se nachází v budově Vlasta,v budově Přemyslovka i v budově Božena. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, rádiem, TV a telefonem. Některé pokoje jsou vybaveny i přistýlkami. Možnost zapůjčení lednice (zdarma) a bude na požádání na pokoj dodána.

Stravování

Stravování je poskytováno v historické lázeňské secesní restauraci ve vile Vlasta, která patří k významným architektonickým památkám z počátku 20. století. Snídaně jsou pro naše hosty připraveny formou bohatých švédských stolů. Obědy si hosté vybírají ze tří variant tříchodového menu, které obsahuje polévku, hlavní chod a moučník. Večeře je výběr ze dvou variant a součástí je vždy salát nebo ovoce.

Dle přání klienta možnost dietní stravy - vegetariánská, bezlepková, atd. - příplatek Kč 30 ,-/polopenze/den nebo Kč 60,- plná penze/den. Příplatek za dietní stravu se hradí na místě.

Procedury poskytované hotelem

Lázeňské procedury probíhají v budovách Vlasta, Přemyslovka a Božena přímo v areálu lázní Jupiter,na plavaní a léčebný tělocvik v bazénu se dochází přibližně 400 m přes park do lázeňského domu Olga v Lázních Bechyně s.r.o.

Lázně Jupiter nabízí tyto léčebné procedury

léčebný tělocvik, laser, diadynamické, interferenční, träbertovy proudy, magnetoterapie, ultrazvuk, solux, inhalace a parafínové zábaly, slatinné zábaly + suchý ovin, perličková, viřívá a přísadová koupel, dále uhličitá suchá koupel, klasické masáže, masáže lávovými kameny, aroma masáže, lymfatické masáže,regenerační zábaly

Poznámka

Parkování v areálu lázní případně na lázeňském parkovišti zdarma. Pobyt domácích zvířat na vyžádání (za poplatek Kč 30,-/noc)

Lázně Bechyně - Lázně Jupiter Bechyně - Jupiter spa relax
Lázně Bechyně
Lázně Jupiter Bechyně ***

Jupiter spa relax

8 dní / 7 nocí / plná penze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.