wellness pobyty v lázních

Lázně Bělohrad

Wellness pobyty v Lázních Bělohrad jsou vynikající především k regeneraci organismu, aktivnímu odpočinku s wellness procedurami a programy.Moderně postavený Spa resort Tree of Life se řadí ke špičkovým wellness zařízením v tuzemsku, jehož nabídka wellness programů a wellness procedur uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Bělohrad
Lázně Bělohrad / Spa resort Tree of Life ****
Během třídenního pobytu si užijete regenerace těla i ducha formou zábavy a to na talk show Haliny Pawlowské, kam získáte vstupenku zdarma. K tomu masáž, koupel, hydro-jet a volný vstup do bazénu a Organic Spa zóny (sauna, sanárium, Kneippův chodník a parní kabina. Strava formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Spa resort Tree of Life ****

SPA víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Úžasný SPA víkend v lázních Bělohrad v úžasném hotelu Spa resort Tree of Life s úžasnou polopenzí. Navíc můžete využít hotelový bazén a Organic Spa zónu se saunou, sanáriem, Kneippův chodník a parní kabina. Zahřát se můžete v zapůjčeném županu a víkendový pobyt si tak naplno užít.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Spa resort Tree of Life ****

Víkendová romantika

3 dny / 2 noci / polopenze
Kdy jste zažili s partnerem nebo partnerkou naposledy víkendovou romantiku? Pokud je to dávno, oživte svůj vztah v lázních Bělohrad na pobytu Víkendová romantika v hotelu Spa resort Tree of Life. Užijte si aromamasáž pro dva, láhev prosecca, zónu Organic Spa, večeři při svíčkách…

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Spa resort Tree of Life ****

Lázeňský víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Hydro-Jet, slatinný zábal, obklad, parafín, hydromasážní koupel, oxygenoterapie a to vše během víkendu? Proč ne? V čtyř hvězdičkovém hotelu Spa resort Tree of Life je to možné s programem Lázeňský víkend. A k tomu polopenze a volný vstup do bazénu a Organic Spa zóny se saunou.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Hotel Anna Marie ***

Klasik light

6 dní / 5 nocí / polopenze
Klasik light není vždy jen název jogurtu, ale i 6 denního wellness pobytu v lázních Bělohrad, hotelu Spa resort Tree of life. Po lékařské prohlídce a doporučení budete mít 2 lázeňské procedury denně dle Vašeho aktuálního stavu. V ceně je zahrnuto stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Spa resort Tree of Life ****
Cenově zvýhodněný pobyt ve všední dny. K tomu navíc klid a pohoda. To a více Vás čeká v lázních Bělohrad, hotelu Spa resort Tree of Life. Během pobytu budete čerpat polopenzi, masáž na vodním lůžku, parafínový zábal, volný vstup do bazénu a Organic Spa zóny se saunou.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Spa resort Tree of Life ****
Šestidenní podzimní relaxace v lázních Bělohrad s 8 procedurami, volný vstupem do hotelového bazénu a Organic Spa Vám dodá ztracenou energii. Ubytování je v krásném hotelu Tree of Life, stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Hotel Anna Marie ***

Silvestr v Lázních Bělohrad

7 dní / 6 nocí / plná penze
Lázně Bělohrad vás zvou na Silvestrovský pobyt v lázních. Ubytování si můžete vybrat v hotelu Grand nebo Anna Marie. Během pobytu dostanete masáže, obklady, koupele, parafín, oxygenoterapii, volný vstup do bazénu. Stravování je zajištěno formou plné penze včetně slavnostní silvestrovské galavečeře.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Hotel Anna Marie ***

Natur

8 dní / 7 nocí / polopenze
Wellness pobyt Natur v lázních Bělohrad je ideální týdenní program pro Vaši regeneraci. Po lékařské konzultaci Vás čekají masáže, koupele, tělocvik, zábaly a obklad. Ubytování si můžete vybrat ze dvou hotelů Anna Marie, nebo Lázeňský hotel Grand. Oba dva nabízejí polopenzi.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Hotel Anna Marie ***

Relax

8 dní / 7 nocí / polopenze
Léčebný pobyt v lázních Bělohrad s názvem Relax Vám pomůže zregenerovat své tělo i mysl. Používá k tomu rafinované koupele, masáže, zábaly, inhalaci masáže a hydroterapii. Ubytování si můžete vybrat ve dvou lázeňských hotelech, strava je zajištěná formou polopenze. Nástupní den na pobyt je kdykoliv.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Spa resort Tree of Life ****

Silvestr Tree of Life

5 dní / 4 noci / plná penze
Lázeňská atmosféra s relaxačními procedurami a silvestrovským programem, to je silvestrovský pobyt ve Spa Resort Tree of Life. Pobyt obsahuje 4 noci s plnou penzí, 3 procedury, volný vstup do bazénu a Organic Spa a samozřejmě i silvestrovský program.

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad / Spa resort Tree of Life ****

Vánoční pobyt Tree of Life

6 dní / 5 nocí / plná penze
6denní vánoční pobyt v Lázních Bělohrad je určený svým programem k relaxaci a odpočinku. V ceně pobytu máte koupel, zábal, kosmetické ošetření, masáž, volný vstup do hotelového bazénu i Organic Spa. Součástí pobytu je kulturní program s vánoční tématikou. Přijeďte strávit Vánoce do Bělohradu

Cena zahrnuje

Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v malebném podhůří Krkonoš, v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor. První zmínka pochází ze 14. století, ještě pod názvem Nová Ves. Později byla v osadě postavena tvrz z kamene. Pro její bílé zdi byla nazývána Bílým hradem, z čehož později vznikl název Bělohrad. Mezi významné rodáky patří spisovatel Karel Václav Rais.

Okolí je jedinečným krajinným celkem se spoustou lesů i udržovaných staveb lidové architektury. Oblast je protkána hustou sítí značených turistických cest a cyklostezek. Stranou od rušných měst a uprostřed krásné přírody je zde možné odpočívat a nabírat nové síly, neboť toto klidné městečko skýtá optimální podmínky pro celkovou relaxaci.

Indikace

Nemoci pohybového ústrojí, (revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevova choroba, artrózy, kořenové syndromy, stavy po úrazech a ortopedických operacích apod.), nemoci nervové a onkologické, nemoci kožní, gynekologické nemoci.

Léčivé zdroje

Přírodním léčivým zdrojem lázní je slatinná sirno-železitá rašelina vysoké kvality. Výrazný vliv na celkový průběh léčby mají i účinky příznivého podhorského klimatu.

Léčebné metody

K hlavním patří slatinné procedury. Dále se zde aplikuje řada koupelí – přísadové, perličkové, vířivé a Kneippovy, různé druhy masáží – klasická, reflexní či podvodní, individuální cvičení s terapeutem, elektroterapie jako je ultrazvuk, laser nebo magnetoterapie, různé wellness a beauty procedury aj.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.