wellness pobyty v lázních

Lázně Jáchymov

Wellness pobyty v Jáchymově jsou velice vhodné pro odpočinek, načerpání nové energie díky wellness procedurám. Wellness pobyt si můžete zpestřit vyjížďkou na kolech či turistickými výlety do blízkých Krušných hor.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Jáchymov
Lázně Jáchymov / Lázeňský komplex Curie ****

Víkend pro zdraví 18

3 dny / 2 noci / polopenze
Krátkodobý pobyt v lázních Jáchymov s programem. Čekají Vás masáže, oxygenoterapie, radonová koupel. Pokud si vyberete ubytování v LC Agricola navíc můžete využít návštěvu bazénu a solné jeskyně. Stravování formou polopenze. Užijte si wellness víkend a relaxujte!

Cena zahrnuje

Romantika pro dva 18

3 dny / 2 noci / polopenze
Kdy jste naposledy zažili romantiku ve dvou? Lázně Jáchymov Vám nabízí vhodně zvolený pobyt s programem pro dva. Slavnostní večeře při svíčkách, cabine Afrodite (romantickou relaxační koupel s lahví sektu), motýlí masáž a volný vstup do wellness centra. A krásné prostředí sanatoria Radium Palace.

Cena zahrnuje

Lázeňský relax (klasik)

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní lázeňský relax v Jáchymově s radonovou koupelí, masáží, oxygenoterapií a třeba i s aquagymnastikou Vám dodá ztracenou energii a chuť do života. Ubytování si můžete vybrat v sanatoriu Běhounek nebo v Radium Palace. Stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Vital pobyt klasik - 7 nocí

8 dní / 7 nocí / polopenze
Prodloužená verze klasického pobytu Vital v lázních Jáchymov. Ubytování si můžete vybrat ze čtyř lázeňských sanatorií, nebo domů s polopenzí. Užijete si koupelí (včetně radonové), masáží, sauny a parafínového zábalu na ruce. Jáchymov je ideální též pro výlety do okolí a na Klínovec.

Cena zahrnuje

Kúra pro zdraví

8 dní / 7 nocí / plná penze
Pojeďte si zkusit do lázní Jáchymov 8 denní pobyt Kúra pro zdraví. Čekají Vás koupele, masáže, rehabilitační plavání, solná jeskyně a tělocvik. Ubytování je možné ve 4 lázeňských domech,stravování formou plné penze.

Cena zahrnuje

Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov leží asi 21 km severně od Karlových Varů v malebném údolí Krušných hor, odkud pochází i pojmenování (Údolí sv. Jáchyma).

Původně malá osada se díky nálezům stříbra proměnila v 16. století v jedno z nejlidnatějších měst království. O zámožnosti města dodnes vypovídají historicky cenné stavby: Špitální kostelík, chrám sv. Jáchyma, budova Královské mincovny, radnice a portály měšťanských domů.

Město je proslulé tím, že zde byly raženy tolary. Jáchymovský Thal –Thaler (neboli tolar) jako stříbrná mince výraznou měrou přispěl k věhlasu tohoto města. Na čas se stalo působištěm významného vědce a humanisty G. Agricoly, který zde pracoval jako městský lékař. Jméno zakladatele města hraběte Štěpána Šlika připomíná pomník v parku.

V lázeňském parku je umístěn památník manželům Curieovým, díky jejichž objevům zde byly založeny první radonové lázně (1906). Až dosud hornické město se tehdy měnilo v lázeňské, jehož růst byl přerušen událostmi druhé světové války a poté těžbou uranu v období tzv. studené války. V šedesátých letech skončily svou činnost Jáchymovské uranové doly a Jáchymov se stává velmi známým lázeňským městem, které je vyhledáváno i zahraničními návštěvníky.

Mezi nejznámější lázeňské budovy patří Radium Palác (1912), lázeňské ústavy ak.Běhounka (1975) a Curie (1992). Všechny lázeňské domy prošly v devadesátých letech rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, aby vyhověly současným vysokým nárokům lázeňských hostů.

V nejbližším okolí poskytuje Jáchymov bohaté možnosti pro zimní turistiku a lyžařský sport. Celoročně nabízí krásné procházky a vyjížďky do Krušných hor.

Indikace

Nemoci pohybového aparátu (artrózy, revma, Bechtěrevova choroba), stavy po úrazech a operacích, nemoci periferního nervového systému (neuritida, neuralgie), kloubní komplikace, dna, osteoporóza.

Léčivé zdroje

Léčivé radonové vody o teplotě 29 - 36° C, které se přivádí do balneoprovozů v lázeňských domech. Jedná se o prameny Curie, C1, Běhounek a Agricola.

Léčebné metody

Balneologické procedury (radonové aj. koupele), rehabilitace (cvičení v bazénu), fyzikální terapie (elektro-, magneto-, kryoterapie aj.), masáže (reflexní, podvodní, lymfodrenáže), vodoléčba (vířivé a perličkové masáže, skotské střiky), vč. ostatních speciálních terapií (akupunktura, oxygenoterapie, suché CO2 koupele aj.).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0