Wellness pobyty - Mšené-lázně

Lázeňský dům Říp***

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

recepce
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén

VYBAVENÍ POKOJE

TV
koupelna / WC

Poloha

leží v samotném centru lázeňského areálu, nedaleko od Velké lázeňské restaurace Pavillonu Dvorana a dalších lázeňských domů.

Popis lázeňského domu

jednopatrová budova, vybavená výtahem, recepcí, dětským koutkem, internetovým koutkem, WiFi, ordinacemi lékařů, sesternou a je propojena s nově vybudovaným balneo-centrem. K dispozici je bazén (7x4m s protirpoudem) určený k relaxačnímu cvičení. Většina procedur je poskytována přímo v objektu, některé specializované jsou poskytovány v okolních lázeňských domech.

Vybavení pokoje

17 vkusně a účelově zařízených jedno- a dvoulůžkové pokojů kategorie standard se sprchou a WC, TV. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

v lázeňském domě Pavillon Dvorana ve Velké lázeňské restauraci, snídaně - bufet, oběd jako 2 chodové menu + salátový bufet (výběr ze 3 hlavních menu od 2. dne pobytu), večeře jako 1 chodové menu + salátový bufet (výběr ze 3 hlavních menu od 2. dne pobytu). Po předchozí dohodě s dietní sestrou možné zajistit dietní či vegetariánskou stravu.

Procedury poskytované lázeňským domem

procedury jsou poskytovány v LD balneo-provoz: veškeré koupele, masáže, zábaly, slatinné zábaly, magnetoterapie, elektroléčba, speciální procedury jako jsou čínské masáže, baňkové masáže, reflexní masáže plosky nohy, medové masáže, lymfatické masáže atd. Mimo jiné se zde nachází také lázeňský rehabilitační bazén s protiproudem, který je možné využít pro volné plavání i ve večerních hodinách.

Hosté LD Říp mohou využívat i zařízení LD Praděd, který nabízí masáže, manikúru, pedikúru, kadeřnictví, malou posilovnu, saunu, solárium. K dispozici je zde i lázeňský wellness obchod s upomínkovými předměty a dalšími potřebami pro klienty lázní.

Poznámka

Pobyt se zvířetem není povolen.

Mšené-lázně - Lázeňský dům Říp - Víkend manager
Mšené-lázně
Lázeňský dům Říp ***

Víkend manager

3 dny / 2 noci / plná penze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.