Wellness pobyty - Teplice v Čechách

Lázeňský dům Beethoven***

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness

VYBAVENÍ POKOJE

TV
pokojový trezor
koupelna / WC

Poloha

komplex je součástí historického jádra města. Vznikl citlivým architektonickým propojením původních lázeňských domů. Leží v klidné části Teplic obklopen rozsáhlými parky.

Popis lázeňského domu

hostům je k dispozici recepce, jídelna, Café Restaurant Beethoven, společenský sál (koncerty, přednášky), fitness-centrum, solárium, kosmetika – Kosmetické centrum BABOR, pedikúra, Orient SPA Center a půjčování županů (za poplatek – u některých pobytů).

Vybavení pokoje

193 jedno - a dvoulůžkových pokojů kat. standard, které jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, chladničkou a SAT-TV, trezorem.

Stravování

v jídelně: snídaně - bufet, obědy a večeře - menu - výběr z více variant, vč.nápojů. Polopenze Speciál: snídaně formou bufetu, večeře předkrm, salátový bufet, studené a teplé nápoje na objednávku, ovoce a moučník, hlavní chod jako výběr z minutkového jídelního lístku do počtu 20 klientů, nad 20 osob výběr z teplého bufetu.

Procedury poskytované lázeňským domem

různé formy hydroterapie, ¬elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, masáže (podvodní, reflexní, ruční, plosky nohy, thajské, lávovými kameny, ájurvédské), léčebný tělocvik, plynové injekce, parafinové zábaly, akupunkturu, laser, kryoterapie, vakuokompresní terapie, inhalace, pulsní signální terapie, plavání v rehabilitačním termálním bazénu. Lázeňský dům je rovněž vybaven EKG, rentgenem a veškerým potřebným lékařským a diagnostickým zařízením. Orient SPA Center - Thajské masáže tradiční, Thajské masáže olejové, Ájurvédské masáže, Masáže horkými kameny, Medové masáže detoxikační, Rituální masáže mušlemi.

Poznámka

Parkování na hlídaném parkovišti před LD (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. WiFi připojení v prostoru Zimní zahrady, Internet pro klienty. V blízkosti Lázeňské centrum Pelikán (informace, suvenýry).

Teplice v Čechách - Lázeňský dům Beethoven - Víkendový relax
Teplice v Čechách
Lázeňský dům Beethoven ***

Víkendový relax

3 dny / 2 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.