Wellness pobyty - Teplice v Čechách

Lázeňský dům Císařské lázně****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

TV
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha

impozantní budova Císařských lázní leží v klidné části města, náleží k historicky nejstarším domům v Teplicích a nese jméno rakouského císaře Františka Josefa.

Popis lázeňského domu

velmi příjemná a klidná atmosféra Vás bude provázet celým domem, kde se nachází recepce, kardio zóna, Orient SPA Center, půjčování županů (za poplatek – u některých pobytů), restaurace a kavárna s letní terasou a výhledem do Lázeňského sadu. Objekt je vybaven výtahy.

Vybavení pokoje

jedno a dvoulůžkové pokoje kat. standard, které jsou vybaveny sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, rezorem, chladničkou a SAT-TV.

Stravování

v hotelové restauraci: snídaně - bufet, obědy a večeře - menu - výběr z více variant, vč. nápojů. Polopenze Speciál: snídaně formou bufetu, večeře předkrm, salátový bufet, studené a teplé nápoje na objednávku, ovoce a moučník, hlavní chod jako výběr z minutkového jídelního lístku do počtu 20 klientů, nad 20 osob výběr z teplého bufetu.

Procedury poskytované lázeňským domem

komplexní balneologické centrum - koupele (termální, vířivé,bylinné), masáže (ruční, reflexní, podvodní), Orient SPA Center - Ájurvédské masáže, Masáže horkými kameny, Medová masáž detoxikační, Masáž proti celulitidě, Masáž Lomi Lomi, Beauty rituál, Masáž plosky nohy, termoterapie, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, kryoterapie, laser, plynové injekce, pitná kúra, přístrojová lymfodrenáž, vakuokompresní terapie, inhalace, termální rehabilitační bazén s protiproudem, podlahovými perličkovými masážemi a bočními masážními tryskami, součástí balneoprovozu je sauna. V budově je umístěna klinika CLT zajišťující odbornou péči v takřka všech medicínských oborech.

Poznámka

Parkování na hlídaném parkovišti přímo u LD (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. WiFi připojení v prostoru recepce, internet pro klienty.

Teplice v Čechách - Lázeňský dům Císařské lázně - Ludwig van Beethoven

Ludwig van Beethoven

5 dní / 4 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0