Wellness pobyty - Teplice v Čechách

Lázeňský dům Císařské lázně****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

TV
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha

impozantní budova Císařských lázní leží v klidné části města, náleží k historicky nejstarším domům v Teplicích a nese jméno německého císaře Františka Josefa.

Popis lázeňského domu

velmi příjemná a klidná atmosféra Vás bude provázet celým domem, kde se nachází recepce, kardio zóna, Orient SPA Center, půjčování županů (za poplatek – u některých pobytů), restaurace a kavárna s letní terasou a výhledem do Lázeňského sadu. Objekt je vybaven výtahy.

Vybavení pokoje

jedno a dvoulůžkové pokoje kat. standard, které jsou vybaveny sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, rezorem, chladničkou a SAT-TV.

Stravování

v hotelové restauraci: snídaně - bufet, obědy a večeře - menu - výběr z více variant, vč. nápojů. Polopenze Speciál: snídaně formou bufetu, večeře předkrm, salátový bufet, studené a teplé nápoje na objednávku, ovoce a moučník, hlavní chod jako výběr z minutkového jídelního lístku do počtu 20 klientů, nad 20 osob výběr z teplého bufetu.

Procedury poskytované lázeňským domem

komplexní balneologické centrum - koupele (termální, vířivé, aromaterapeutické, bylinné), masáže (ruční, reflexní, podvodní, bylinnými měšci, horkými kameny, Lomi-Lomi), termoterapie, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, kryoterapie, laser, plynové injekce, pitná kúra, vakuokomresní terapie, inhalace, termální rehabilitační bazén s protiproudem, podlahovými perličkovými masážemi a bočními masážními tryskami, součástí balneoprovozu je sauna. V budově je umístěna klinika CLT zajišťující odbornou péči v takřka všech medicínských oborech včetně zubní ordinace.

Poznámka

Parkování na hlídaném parkovišti přímo u LD (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. WiFi připojení v prostoru recepce, internet pro klienty.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.