Wellness pobyty - Eger / Egerszalók

Imola Hotel Platán****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
hotelová garáž
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
zapůjčení županu

Poloha:

Imola Hotel Platán nabízí svým hostům vysoký standard služeb a velmi klidné prostředí i tím, že je určen pouze pro dospělé návštěvníky. Hotel je přímo propojen s městským koupalištěm.

Popis hotelu:

třípatrová budova s výtahy. Hostům hotelu slouží recepce, lobby, restaurace, léčebné i wellnessové i kosmetické oddělení, solná jeskyně, sluneční terasa (za popatek), 3 vnitřní bazény – radonový termální, radonový zážitkový a se slanou vodou, jacuzzi a jeden venkovní bazén se sirnou vodou. Dále je možné využívat Saunový svět, který nabízí bio- , aroma-, finskou saunu a saunu s alpským senem, dále parní kabinu, Kneippův chodník a infra červenou terapii

Z hotelu lze projít do městského termálního koupaliště (na ploše 5,3 ha se 7 vnitřními i venkovními bazény, s termální a léčivou vodou, plavecký, dětský, zážitkový s řadou atrakcí).

Vybavení pokoje:

v hotelu je 29 pokojů kategorie premium , 3 Junior suity a 19 De Luxe apartmánů, každý s balkonem, výhled je buď na hory nebo na Termální lázně. V pokojích se nachází LCD-TV s 3D programy, minibar, safe, wi-fi. Pokoje mají sprchový kout a WC. Hostům jsou k dispozici koupací pláště.

Stravování:

v hotelové restauraci - snídaně formou bufetu, 3-chodová večeře

Procedury poskytované hotelem:

k welnessu i k léčbě jsou určeny bazény s radonovou a sirnou vodou, masáže, cvičení v termální vodě, hydromasáže, tangentor, elektroterapie, ultrazvuk. Hotel také nabízí speciální diety k úbytku váhy. Wellnessové oddělení poskytuje různé druhy masáží, koupelí a kvalitní kosmetiku, dále unikátní vlasovou léčbu.

Poznámka:

Parkování zdarma na kamerově hlídaném parkovišti a v podzemních garážích(za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen.

Hotel je určen pouze pro návštěvníky starší 16 let.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0