Wellness pobyty - Hévíz

Danubius Health Spa Resort Aqua****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

TV
minibar
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Resort najdete v centru lázeňského městečka asi 300 m od termálního jezera.

Popis hotelu

Hotel z r. 1984, většina provozů byla zrekonstruována: recepce (směnárna, trezor), příjemné lobby s kavárnou, obchod se suvenýry a 3 výtahy, restaurace s letní terasou a pivnice, letní zahradní gril-bar. V hotelu jsou dále konferenční prostory, zubní klinika, půjčovna aut, turistický servis (výlety, vstupenky aj.), internet. Hotel nabízí Kneippův chodník a venkovní plavecký bazén (12x 8m, 26 °C v provozu od pol. dubna do pol. října), soustavu vnitřních a venkovních bazénů o celkové rozloze 200 m2 a teplotě 29 °C (vč atrakcí jako jacuzzi, masážní trysky, gejzír a vodopád), 2 vnitřní termální bazény (s různou teplotou vody), sauny (infra a finská), nově byla otevřena solná jeskyně (za poplatek). Hotel je nekuřácký. Parkoviště přímo u hotelu, garáže (za poplatek).

Vybavení pokoje

224 pokojů kat. Standard: francouzské balkony, koupelna (vana, WC, vysoušeč vlasů), SAT-TV, rádio, telefon, minibar a župan. Některé pokoje lze navzájem propojit. Některá vyšší patra s výhledem na zahradu a pokoje kat.superior za příplatek..

Stravování

V restauračních prostorách formou ALL INCLUSIVE

07 – 10 hod. - snídaňový bufet v restauraci

10 – 11 hod. - pozdní kontinentální snídaně

10 – 15 hod. - bylinné čaje a ovoce v terapeutickém oddělení

07 – 22 hod. - nealkoholické nápoje - minerálka, ovocné a zeleninové šťávy, čaj, káva, ovoce a zmrzlina

12 – 14 hod. - polední bufet v restauraci v duchu zdravého životního stylu – polévky, saláty, zelenina, těstoviny, jídla připravovaná na grilu a woku, koláče, palačinky, ovoce, zmrzlina

15 – 17 hod. - odpolední svačina ve formě kávy/čaje a zákusků

18 – 21 hod. - večerní bufet v restauraci (1x týdně bufet se specialitami maďarské kuchyně), vč. nápojů - stolní víno, točené pivo

Další služby v ceně

Zapůjčení županu, neomezené využití všech termálních a plaveckých bazénu vnitřních i vnějších a sauny, venkovního Kneippova bazénku v zahradě (v létě) dále využití fitness, sluneční terasy, stolního tenisu, skupinových sportovních programů (ranní a fitness-gymnastika, aqua-fitness, vycházky), nordic walkingu, volný vstup na večery s živou hudbou, v letním období animační program pro děti, využití servisu pro děti zdarma (herna, dětské hřiště, dětská postýlka, dětská židlička), WiFi v hotelové hale.

Služby placené - nad rámec all inclusive

Pokojová služba, využití lázeňských, wellness a kosmetických programů, využití solné jeskyně, kadeřnictví, kosmetiky, půjčování aut, jízdních kol, internetové místnosti, konzumace obsahu minibaru, Quint Bar, parkování v garáži, pobyt s domácím zvířetem (podle předchozí domluvy).

Léčebné procedury poskytované hotelem (nad rámec all inclusive)

Health Spa balneologické centrum vč. diagnostického centra poskytuje hydro- a mechanoterapii (podvodní masáže, podvodní trakce), elektro-, foto- a magnetoterapii, bahenní zábaly, inhalace, cca 15 druhů masáží, aromatické koupele, pitnou kúru, léčebnou gymnastiku aj.

Wellness Beauty a Relax služby poskytované hotelem (nad rámec all inclusive)

Fitness centrum s moderními přístroji a trenérem, dále kosmetické služby s exklusivními produkty firmy Dr. Grandel, wellness-masáže (aromatické, uvolňovací, kosmetické, aj.), různé druhy koupelí (Kleopatřina, se solí z Mrtvého moře, aromatické aj.) manikúra, pedikúra, kadeřnictví, solárium. Sportovnímu vyžití slouží jóga, aquafitness, ranní a fitness gymnastika, vycházky a nordic walking s trenérem, půjčovna kol, aj.

Poznámka:

Služby all-inclusive jsou k dispozici: v den příjezdu od 14.00 hod. (dřívější check-in v době 06.00-14.00 hod. za příplatek na poptávku), v den odjezdu do 11.00 hod. (pozdní check-out v době 11.00-18.00 hod. za příplatek na poptávku).

Parkování na hotelovém parkovišti za závorou a s kamerovým systémem dozoru (zdarma od 7 nocí pobytu, jinak za poplatek). Pobyt domácích zvířat je možný (za poplatek), platí však jistá omezení (restaurace, spa a wellness-centrum aj.).

V období 08.+09.+10.04.18 a 07.+08.+09.10.18 budou bazény s atrakcemi uzavřeny z důvodu údržby.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0