Wellness pobyty - Hévíz

Danubius Health Spa Resort Hévíz****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
TV
minibar
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Resort leží v centru města, jen 500 m od termálního jezera.

Popis hotelu

Hotel z r. 1976 prošel rekonstrukcí, dnes poskytuje vysoký standard všech služeb. Osmipodlažní budova s výtahy recepcí (směnárna, trezor), lobby-barem, kavárnou "Cyklámen" s letní terasou, restaurací "Tavirozsa", pivnicí "Borostyán", prodejnami suvenýrů a uměleckých děl, butikem, jakož i konferenčními prostorami. V hotelu je dále zubní klinika, půjčovna aut, turistický servis (výlety, vstupenky aj.), internet.

K přednostem hotelu patří plavecký bazén (10x16m, 28 °C), soustava krytých termálních bazénů napájených vlastním pramenem (12 x 7 m, 33 °C a 12x9 m, 37 °C, vířivka), venkovní termální bazén (v provozu dle počasí od cca pol. dubna do pol. října - 13,5 x 7 m, 30 °C, vč. sluneční terasy a hotelové zahrady), jacuzzi, parní lázeň, horkovzdušná kabina, sauna, solná jeskyně (za poplatek). Parkoviště je přímo u hotelu.

Vybavení pokoje

210 moderních, zcela rekonstruovaných pokojů kat. Standard: klimatizace, balkon, koupelna (vana, WC, fén), sat-TV, rádio, telefon, minibar a župan. Některé pokoje lze navzájem propojit. Nekuřácká patra.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně - bufet, oběd nebo večeře - výběru hl.jídla a la carte (cca 4 varianty), předkrmy, polévky, saláty a deserty jako bufet (možnost dietní, wellness, nebo vegetariánské stravy, 1x týdně speciality maďarské kuchyně vč. folklorního programu).

Léčebné procedury poskytované hotelem

Health Spa balneologické centrum vč. diagnostického centra poskytuje hydroterapii (podvodní masáže, podvodní trakce), mechanoterapii, elektro- a magnetoterapii, bahenní zábaly, inhalace, cca 15 druhů masáží, aromatické koupele, pitnou kúru, léčebnou gymnastiku aj.

Wellness Beauty a Relax služby poskytované hotelem

Danubius Premiér Fitness Club s moderními přístroji a trenérem, dále Emporium Wellness & Beauty kosmetický salon s exklusivními produkty firmy Clarins, wellness-masáže, thajské masáže, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, solárium. Sportovní vyžití představuje jóga, aquafitness, ranní a fitness gymnastika, vycházka a nordic walking s trenérem, půjčovna kol a stolní tenis.

Poznámka

Parkoviště je přímo u hotelu (za poplatek, od 7 nocí pobytu zdarma). Pobyt s domácími zvířaty je možný (za poplatek), platí však jistá omezení (restaurace, spa a wellness-centrum aj.).

V období 15.+16.+17.04.18 a 16.+17.+18.10.18 bude uzavřen zahradní zážitkový bazén, v období 17.+18.+19.06.18 a 16.+17.+18.12.18 budou uzavřeny plavecký bazén a jacuzzi z důvodu údržby.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0