Wellness pobyty - Hévíz

Hunguest Hotel Helios***

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC

Poloha

Hotel leží v parku o rozloze cca 4,5 ha, který je chráněnou přírodní památkou, asi 500m od centra Hévízu a také termálního jezera.

Popis hotelu

Hotel Helios sestává z hlavní budovy Anna a budovy Benjamin, které jsou spojeny zastřešenou chodbou. V hlavní budově Anna se nachází hotelová restaurace Borostyán a hotelový lobby bar, kde večer hraje živá hudba. Hotel disponuje vnitřním a venkovním bazénem (provozovaným v letních měsících) s normální vodou, protiproudem, masážními tryskami a Kneippovým bazénkem. Hostům dále slouží kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium, sauna, whirlpool, parní kabina, infrasauna, solná komora, ordinace zubního lékaře, pronájem tenisového kurtu, obchod se suvenýry, půjčovna kol, v recepci je kopírka a trezor. V hotelu jsou pořádány 1x týdně kurzy vaření (za poplatek), v úterý módní prohlídky, ve středu trh s místními produkty, ve čtvrtek tematické večery (Maďarský, Operetní), dietní poradna.

Vybavení pokoje

Hotel Anna má 150 klimatizovaných pokojů a 12 apartmá, v každém pokoji standard je koupelna s vanou, samostatné WC, SAT-TV, telefon, minibar, trezor, balkon. Hotel Benjamin má 48 pokojů se sprchou a WC, SAT-TV, minibarem a trezorem.

Stravování

V hotelové restauraci, snídaně a večeře – bufet. V poledne je pro hotelové hosty připraven polévkový bufet. Hotel je výjimečný přístupem ke stravování, nabízí bufet s označením všech podávaných potravin podle vhodnosti pro 8 druhů diet včetně diety bezlepkové. Pro tyto účely má speciální kuchyni, peče vlastní bezlepkové pečivo i zákusky.

Léčebné procedury poskytované hotelem

Hotel má vlastní balneologické zařízení a vlastní termální pramen (zdarma pitná kúra). V hotelu je krytý termální bazén 13x9 m s teplotou 34 °C. Možné procedury: masáže, zdravotní gymnastika, trakce, ultrazvuk, galvanoterapie, bahenní zábaly, fyzioterapeutické ošetření, vodní gymnastika, koupele, hydroxeur apod. Kromě toho je v hotelu široká nabídka alternativních terapií a holistických programů.

Poznámka

Parkování přímo před hotelem za závorou (za poplatek). Pobyt malých domácích zvířat je možný po předchozí dohodě (za poplatek).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0