Wellness pobyty - Hévíz

Hunguest Hotel Panorama***

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
hotelová garáž
recepce
restaurace / jídelna
lobby bar
výtah
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
TV
minibar
koupelna / WC

Poloha

Hotel Panoráma se nachází v centru Hévízu asi 100 m od termálního jezera. Vytápěnou chodbou je spojen s léčebným centrem Szt. András (sv. András). Z vyšších pater hotelu se naskýtá nádherný výhled na město a na hory Keszthelyi.

Popis hotelu

Hosty očekává recepce (trezor, zapůjčení vysoušeče vlasů – zdarma), restaurace Márvány a hotelový lobby bar, obchod s dárkovými předměty, infrasauna, solárium, masáže, kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra, čínské léčivé metody Dr. Yanga, biliard a úschova zavazadel. V pondělí se koná módní přehlídka, ve středu trh s místními produkty, ve čtvrtek v rámci polopenze tematický večer: maďarský nebo operetní.

Vybavení pokoje

109 pokojů typu superior (po celkové rekonstrukci) a 96 částečně renovovaných pokojů typu classic, v každém z nich je SAT-TV, telefon a minibar, koupelna s WC a balkon.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně i večeře - bufet. V poledne je pro hotelové hosty připraven polévkový bufet.

Léčebné procedury poskytované hotelem

Pouze tento hotel v Hévízu má výhodu spojení krytou a vytápěnou chodbou s termálními bazény ¬hévízského nemocničního revmatologického a rehabilitačního centra sv. Andráše. V hotelovém léčebném centru se podávají různé procedury: lékařské prohlídky, elektroterapie, různé druhy koupelí, léčebné masáže, zdravotní gymnastika, trakce, bahenní zábaly, balneoterapie apod.

Poznámka

Parkování za hotelem ve dvoře nebo v podzemní garáži (za poplatek). Pobyt domácích zvířat (do 5 kg) je možný (za poplatek).

Hévíz - Hunguest Hotel  Panorama - Wellness v Panoramě

Wellness v Panoramě

3 dny / 2 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0