wellness pobyty v lázních

Körmend

Resort Mjus World se nachází západně od Körmend – typického maďarského městečka (asi 12 tis. obyvatel) s množstvím udržovaných památek v historickém centru, krásným koloritem a velmi pěknou polohou díky řece Rába. Město leží asi 5 km od rakouské státní hranice, stejně tak jako od národního parku Őrség, který se určitě vyplatí navštívit. Na maďarské straně se dále nabízí prohlídka historického městečka Szombathely (nejstaršího města Maďarska) nebo Köszegu. Praha je vzdálena asi 490 km, Brno jenom 320 km.

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Körmend

Tři Mjus dny

3 dny / 2 noci / polopenze
Pobyt během všedních dnů v Maďarsku, v nevšedním resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Kromě využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů,saunového světa i fitnessu Technogym je v ceně zahrnuta polopenze a parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Wellness active

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní wellness pobyt v Maďarsku, v krásném prostředí resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Během pobytu máte také bowling na 1 hodinu, bezplatné zapůjčení kol, využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym. V ceně je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Víkendová pohoda

3 dny / 2 noci / polopenze
Víkendový pobyt v Maďarsku, v nevšedním resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Kromě využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů,saunového světa i fitnessu Technogym je v ceně zahrnuta polopenze a parkování u hotelu. Samozřejmostí je zapůjčení županu na dobu pobytu a bezplatné využití Wi-Fi.

Cena zahrnuje

Wellnessový únik

3 dny / 2 noci / polopenze
Odpočinkový pobyt v Maďarsku, v uklidňujícím prostředí resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Kromě využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů,saunového světa i fitnessu Technogym je v ceně zahrnuta polopenze a především masáž podle Vašeho výběru a sleva na další zakoupené procedury na místě.

Cena zahrnuje

Třínoční wellness pobyt v Maďarsku, v poklidném prostředí resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Náplní pobytu je využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym. V ceně je zahrnuta polopenze, Wi-Fi i parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Mjus sváteční dny

5 dní / 4 noci / polopenze
Pět dnů a čtyři noci v Maďarsku, v resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Během pobytu máte bezplatné využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym. V ceně je zahrnuta polopenze i parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Zvýhodněný týden 6 = 5

7 dní / 6 nocí / polopenze
Zvýhodněný pobyt v Maďarsku, zaplatíte 5 nocí, ale zůstanete na 6 nocí v resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Během pobytu máte bezplatné využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym. V ceně je zahrnuta polopenze i parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Letní Mjus dny

5 dní / 4 noci / polopenze
Letní čtyřnoční pobyt v Maďarsku, v resortu Mjus World Resort & Thermal Park **** SUPERIOR. Během pobytu máte bezplatné využití 1.800 m2 vodní plochy vnitřních a venkovních bazénů, saunového světa i fitnessu Technogym. V ceně je zahrnuta polopenze i parkování u hotelu.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0