Wellness pobyty - Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
TV
minibar
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Hotel leží v rovinatém centru města, nedaleko zámku a na hranici arboreta, které je chloubou hotelu.

Popis hotelu

Velmi příjemně působící hotel Vás přivítá recepcí (směnárna, trezor), restaurací s letní terasou, átriovou kavárnou „Espresso“ v 1. patře hlavní budovy (příjemné posezení - hudební produkce), stejně jako zahradním barem u hotelového bazénu (v letním období). K dalším službám patří několik obchodů a butik, zubní klinika, půjčovna aut, turistický a animační servis (výlety, vstupenky), knihovna, internet v celém resortu zdarma (WiFi). Hotel má 4 patra (2 výtahy). Nejcennější součástí hotelu je však soustava bazénů uvnitř i vně hotelu (celková rozloha 104 m2, teplota vody 30-34 °C) s vířivkou, masážními tryskami, relaxačními podvodními lavicemi, podvodní masáží aj. Dále zde najdete krytý termální bazén 12,5x8 m (36 °C), zahradní bazén (13,5x8 m, 28-32 °C) a saunový svět (140 m2 - finská sauna, parní jeskyně, infra-sauna, aroma-kabina, pitný pramen, vyhřívané odpočívací lavice, odpočívárna s terasou a následným východem přímo do arboreta). Nově byla v hotelu otevřena Solná jeskyně pro 6 osob (za poplatek).

Vybavení pokoje

136 pokojů (s balkony nebo francouzským oknem), kat. Standard: koupelna (vana, WC, vysoušeč vlasů), dále SAT-Pay-TV, rádio, telefon, minibar, župan. Pokoje jsou částečně klimatizovány a všechny jsou vybaveny starším nábytkem (nově tapety, textilie, doplňky). Některé pokoje lze propojit, část pokojů jsou nekuřácké. Kategorie pokojů Park View za příplatek na vyžádání.

Stravování

V hotelové restauraci: polopenze - snídaně -bufet, přesnídávková polévka, večeře- výběr hl.jídla a la carte (cca 4 varianty), předkrmy, ¬polévky, saláty a deserty jako bufet (možnost dietní, wellness, nebo vegetariánské stravy, 1x týdně speciality maďarské kuchyně, vč. folklorního programu). Oběd - výběr hl. jídla + bufet (za příplatek).

Procedury poskytované hotelem

Balneologické centrum „Health Spa“ vč. diagnostického centra: hydro-mechanoterapie (podvodní masáže, podvodní trakce), elektroterapie, bahenní zábaly, inhalace, masáže, koupele, pitná kúra, léčebná gymnastika, léčba půstem (za lékařského dohledu). Dětem se procedury neposkytují.

Wellness Beauty a Relax služby poskytované hotelem

Danubius Premier Fitness Studio - centrum s moderními přístroji a trenérem. Kosmetický salón, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, solárium.

Sportovní vyžití: jogging v zámeckém parku, stolní tenis, badminton, basketbal, zahradní šachy, petanque, vycházky a nordic walking s trenérem, půjčovna kol (za poplatek), aj.

Poznámka

Parkování na hotelovém parkovišti (zdarma). Pobyt malých domácích zvířat je možný po předchozí dohodě (za poplatek).Předpokládané termíny pro sanitární dny bazénů: vnitřní a zážitkové 07.03.18, 06.06.18, 05.09.18, 05.12.18, venkovní 21.03.18, 13.06.18, 12.09.18, 12.12.18 (termíny se ještě mohou změnit).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0