Wellness pobyty - Sárvár

Thermal Sárvár Ensana Health Spa Hotel****

Popis hotelu Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Hotel leží v rovinatém centru města, nedaleko zámku a na hranici arboreta, které je chloubou hotelu.

Popis hotelu

Velmi příjemně působící hotel Vás přivítá recepcí (směnárna, trezor), restaurací s letní terasou, átriovou kavárnou „Espresso“ v 1. patře hlavní budovy (příjemné posezení - hudební produkce), stejně jako zahradním barem u hotelového bazénu (v letním období). K dalším službám patří několik obchodů a butik, půjčovna aut, turistický a animační servis (výlety, vstupenky), knihovna, internet v celém resortu zdarma (WiFi). Hotel má 4 patra (2 výtahy). Nejcennější součástí hotelu je však soustava bazénů uvnitř i vně hotelu (celková rozloha 104 m2, teplota vody 30-34 °C) s vířivkou, masážními tryskami, relaxačními podvodními lavicemi, podvodní masáží aj. Dále zde najdete krytý termální bazén 12,5x8 m (36 °C), zahradní bazén (13,5x8 m, 28-32 °C) a saunový svět (140 m2 - finská sauna, parní jeskyně, infra-sauna, aroma-kabina, pitný pramen, vyhřívané odpočívací lavice, odpočívárna s terasou a následným východem přímo do arboreta). Nově byla v hotelu otevřena Solná jeskyně pro 6 osob (za poplatek). Wi-Fi ve všech prostorách hotelu gratis.

Vybavení pokoje

136 pokojů (s balkony nebo francouzským oknem) se dělí na 3 kategorie:

1/ kat. Standard: koupelna (vana, WC, vysoušeč vlasů), dále SAT-TV, trezor, lednička, župan, Wi-Fi.

2/ kat. Standard Plus: s výhledem do arboreta

3/ kat.Superior: rekonstruované pokoje s klimatizací

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně - bufet, přesnídávková polévka, večeře - bufet, 1x týdně speciality maďarské kuchyně, vč. folklorního programu.

Procedury poskytované hotelem

Balneologické centrum „Health Spa“ vč. diagnostického centra: hydro-mechanoterapie (podvodní masáže, podvodní trakce), elektroterapie, bahenní zábaly, inhalace, masáže, koupele, pitná kúra, léčebná gymnastika, léčba půstem (za lékařského dohledu, mimo letních měsíců). Dětem se procedury neposkytují.

Wellness Beauty a Relax služby poskytované hotelem

Premier Fitness Studio - centrum s moderními přístroji a trenérem. Kosmetický salón, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, solárium.

Sportovní vyžití: jogging v zámeckém parku, stolní tenis, badminton, basketbal, zahradní šachy, petanque, vycházky a nordic walking, půjčovna kol (za poplatek), aj.

Poznámka

Parkování na hotelovém parkovišti (zdarma). Pobyt malých domácích zvířat je možný po předchozí dohodě (za poplatek). Předpokládané termíny pro sanitární dny bazénů: vnitřní a zážitkové 05.12.18, 13.03.19, 12.06.19, 11.09.19, 04.12.19, venkovní 12.12.18, 06.03.19, 05.06.19, 04.09.19, 11.12.19 (termíny se ještě mohou změnit).

Upozornění:

V období prosince 2018 - dubna 2019 (termín ukončení prací je předběžný) bude v hotelu probíhat postupná rekonstrukce pokojů po patrech, která může mírně zkomplikovat provoz v hotelu, nebude však mít vliv na provoz lázeňského a wellnessového oddělení, ani na fitness. Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0