wellness pobyty v lázních

Dudince

Lázně Dudince najdete východně od Bratislavy a jižně od Banské Bystrice. Vlastní lázně leží v nadmořské výšce 140 m.n.m. a vyznačují se stabilním teplým klimatem s největším počtem slunečných dní v roce na Slovensku. Historie lázní sahá až do doby Římanů, po kterých zůstalo celkem 32 kamenných římských bazénů. Velký rozmach lázeňství nastal v Dudincích po r. 1960, kdy byla postavena řada nových lázeňských domů a Dudince se od té doby až do dnešních dnů staly významným a uznávaným lázeňským místem, vybudovaným na vědeckém hydrogeologickém a medicínském základě.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Dudince
Dudince / Hotel Flóra **

Víkend Flóra

3 dny / 2 noci / polopenze
Pohodový víkendový pobyt nejen pro milovníky tenisu v Dudincích. Během pobytu máte volné využití tenisového kurtu (v letním období) a také volný vstup do hotelového bazénu. A abyste si připadali, jako v lázních dostanete částečnou masáž a vířivou koupel. Ubytování v hotelu Flóra s polopenzí a 1 obědem.

Cena zahrnuje

Romantic 19

3 dny / 2 noci / plná penze
Vezměte svou partnerku nebo partnera na romantický pobyt na Slovensko do lázní Dudince. Užívat si budete s plnou penzí (z toho 1x romantickou večeři s míchaným nápojem lásky a snídaně s možností až do postele), s aromatickou částečnou masáží, se společnou Kleopatřinou koupelí a 2x vstup do Wellnea.

Cena zahrnuje

Dudince / Hotel Flóra **

Relax Flóra

6 dní / 5 nocí / polopenze
Šestidenní pobyt ve Slovenských lázních Dudince určený k dobití energie. Ubytování v hotelu Flóra s polopenzí a volným vstupem do hotelového bazénu a na tenisové kurty. Dále 2x zapůjčení kola, 2x využití sauny po hodině, nebo mořskou koupel. Vířivou koupel a 2x klasickou masáž zad máte také v ceně.

Cena zahrnuje

Prodloužený léčebný víkend

4 dny / 3 noci / plná penze
Nabitý prodloužený víkend léčebnými procedurami. 4 dny ubytování s plnou penzí, lékařskou prohlídkou s konzultací Vašich obtíží a pak už 7 vybraných léčebných procedur dle doporučení lékaře. K tomu můžete využívat vnitřní vířivý bazén Wellnea a od května do listopadu i venkovní bazén (dle počasí).

Cena zahrnuje

Léčebný pobyt medical Silver

5 dní / 4 noci / polopenze
V léčebném pobytu medical Silver v lázních Dudince si můžete vybrat ubytování ze dvou lázeňských domu. Po lékařské prohlídce Vás čekají 2 procedury za přenocování a zároveň denní využití vnitřního bazénu, v letním období i venkovního bazénu. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Přírodní léčivá dudinská voda vyvěrá při teplotě 28,5 °C - voda se nachází v hluboce položeném podzemním prostoru, cirkuluje do velkých hloubek, ve kterých se neustále ohřívá. Složením je to sirovodíková kyselka, obsahující množství stopových prvků - hořčík, fluór, bróm, bór, draslík, aj. V evropském měřítku se jedná o ojedinělé složení s obsahem sirovodíku (vysoká účinnost na poškozené chrupavky a kosti) a oxidu uhličitého (vysoká účinnost na léčbu srdce, cév a krevního oběhu). Částečně se dudinská voda aplikuje jako pitná kúra.

Léčebné metody:

Minerální koupele - vanové koupele při teplotě 34-38 °C, podvodní masáže, vířivé koupele, skotské střiky, šlapací koupel aj. pohybová léčba (klasické masáže, reflexní masáže aj.), parafínové zábaly, rašelinové zábaly, elektroléčba vč. magnetoterapie.

Indikace:

Nemoci pohybového aparátu (páteř, klouby, svaly), neurologické choroby (centrální a periferní nervový systém), srdeční a cévní onemocnění (infarkt, ischemické choroby srdce a periferních cév), Bechtěrevova nemoc, revmatická artritida.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0