Wellness pobyty - Dudince

Léčebný dům Rubín***

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
parkování za poplatek
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
fitness
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
internet / Wi-Fi
TV
minibar
koupelna / WC

Poloha

Lázeňský komplex se nachází na rozhraní lázeňské zóny a lesoparku, nedaleko pramenů a veřejného termálního koupaliště. Veškerá městská vybavenost je lehce dosažitelná pěšky.

Popis komplexu

Lázeňský komplex s kapacitou cca 560 lůžek má k dispozici v každém z lázeňských domů samostatnou vstupní halu s recepcí (směnárna, centrální trezor – v LD Smaragd internetový koutek - za poplatek), výtahy, kongresový sál v LD Smaragd (cca 200 osob), á la carte restauraci Rubín, jídelnu v každém lázeňském domě, kavárnu a bar. Oba lázeňské domy jsou vzájemně propojeny vyhřívanou chodbou (cca 50 m) a disponují: venkovním letním bazénem (25x12m, 28 °C), moderním balneologickým centrem (vč. vnitřního sedacího minerálního termálního bazénu (12x12 m, 34 °C). Součástí balneo-provozu jsou dále dvě samostatná střediska: Thai Relax Center (thajské masáže), Vitální svět Wellnea - vířivý bazén pro 25 osob (12x12 m, 32 °C), vířivka pro 6 osob, 2 finské a 2 parní sauny, ochlazovací bazén, Kleopatra - relaxační vana pro 2 osoby, tepidárium - vyhřívané lehátko pro 6 osob, masáže, oddychová zóna, solárium.

Další služby: kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, stomatologická ambulance, squash, bowling, tenis, petanque, biliard, aerobic, půjčovna kol, venkovní posezení s grilem - koliba.

Nedaleko komplexu (cca 300 m) je letní venkovní koupaliště Dudinka – letní Aqua-park - soustava bazénů: atrakční (tobogán, skluzavka, trysky, divoká voda aj.), termální sedací, dětský a rekreační. Dále bar, bufet, šatny, plážové hřiště, lehátka aj. Kulturní oddělení nabízí množství kulturních a společenských programů, jakož i výletů do okolí.

Vybavení pokoje

Moderní pokoje kat. standard s balkonem, koupelnou (sprcha) a WC, SAT-TV, minibarem a telefonem, Wi-Fi internetové připojení

Stravování

V hotelových jídelnách: snídaně - bufet, oběd nebo večeře - menu o 3 chodech - výběr z 5 hl. jídel + salátový bufet.

Procedury poskytované komplexem

Lázeňský komplex nabízí cca 72 procedur – viz.léčebné metody. Nabídka se však dynamicky rozšiřuje o nové technologie a procedury – zábaly, bankovaní aj. nadstandardní procedury – rázová vlna, léčba kolagenem, lokální kryoterapie, (možnost dokoupit na místě – za poplatek).

Poznámka

Pobyt dětí není lázněmi v LD Rubín umožněn. Pobyt s domácími zvířaty není možný. Parkování na monitorovaném parkovišti cca 150 m od LD Rubín (zdarma) nebo na nehlídaném parkovišti přímo před komplexem (za poplatek). Možnost zapůjčení županu (za poplatek).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0