wellness pobyty v lázních

Lúčky

Lázně Lúčky se nacházejí západně od masívu Vysokých Tater, asi 14 km od Ružomberka, na rozhraní Oravy a Liptova. Lázně leží na jižním úpatí vrcholu Choč, v nadmořské výšce 621 m, v příznivé klimatické oblasti tatranského horského pásma. Vlastní lázně nabízejí mnoho příležitostí pro rekreační turistiku (vrchol Choč, travertinové vodopády aj.), v blízkém okolí je pak možno navštívit množství atrakcí (Liptovská Mara, termální koupaliště Bešeňová, Oravský hrad a Oravská přehrada, velmi známý a oblíbený Aqua Park Tatralandia), jakož i další známá horská střediska.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lúčky

Pobyt víkend

3 dny / 2 noci / plná penze
Víkendový pobyt k dobití baterií. Krystal víkend na Slovensku v lázních Lúčky se čtyřmi procedurami za pobyt, jedním vstupem do Vitálního světa (sauny), solné jeskyně a kardiofitness a denním vstupem do vnitřního (1 hodina), nebo venkovního (2 hodiny) bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Pobyt víkend plus

4 dny / 3 noci / plná penze
Čtyřdenní pobyt s pěti lázeňskými procedurami a s mnohem více v Slovenských lázních Lúčky. Dále si můžete užít 1x vstup do Vitálního světa – sauny, a denním vstupem do vnitřního (1 hodina), nebo venkovního (2 hodiny) bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s plnou penzí.

Cena zahrnuje

Silvestrovský pobyt

5 dní / 4 noci / plná penze
Oslavte Silvestr a dopřejte si 5 dní plné relaxace v lázních Lúčky na Slovensku, kde na vás čeká 6 procedur, volný vstup do vnitřního nebo venkovního bazénu. Stravování je formou plné penze včetně silvestrovského večera.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Hlavním léčivým zdrojem je pramen Valentin o teplotě 32 °C, který je charakterizován jako lehce mineralizovaná, sirnato-hydrouhličitanová voda, která je v přírodní formě využívána v bazénu, po dalším ohřevu pak ke koupelím. Dalším léčivým zdrojem je rašelina.

Léčebné metody:

Termální bazén, koupele (minerální, perličkové, aromatické aj.), zábaly (rašelinové, parafínové), masáže (klasické, podvodní, lávovými kameny), skotské střiky, elektroléčba (diadynamické proudy, ultrazvuk, solux, horské slunce aj.), plynové injekce, léčebný tělocvik.

Indikace:

Nemoci pohybového ústrojí, ženské nemoci, léčba sterilit.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0