Wellness pobyty - Piešťany

Danubius Health Spa Resort Esplanade-křídlo Palace****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkování za poplatek
hotelová garáž
restaurace / jídelna
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo
hotelový bazén
sauna
domácí zvířata

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Komplex dvou budov Esplanade a křídlo Palace se nachází přímo na tzv. Lázeňském ostrově, je propojen s balneologickým komplexem a dále s budovy hotelu Spa Hotel Grand Splendid, vč. tzv. Společenského centra.

Popis resortu

Komplex čítá celkem 257 moderně zařízených pokojů v Esplanade včetně 15 apartmánů a 198 pokojů a 6 apartmánů typu junior suite v Palace. V komplexu jsou k dispozici výtahy, ordinace lékařů, společný balneo-provoz, 6 restaurací, z toho jedna a la carte (Seasons Dine & Grill) a zrekonstruovaná Gallery restaurant, kavárna (Park Café), noční klub Retro Bar, letní terasa, Bridge club, Vodní a saunový svět (vnitřní a venkovní bazén s masážní stěnou, jacuzzi, 3 druhy sauny), dále kadeřnické a kosmetické studio, business-centrum s internetem, klientské centrum, shopping-centrum (suvenýry, módní obchody, zlatnictví apod.)

Vybavení pokojů

Budova Palace má 2 kategorie pokojů: standard/superior (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), WC, sat-TV, připojení na internet, minibar, telefon, trezor, župan, francouzská okna, klimatizaci. Pokoje kat.superior jsou prostornější. Dále apartmány (oddělené 2 pokoje).

Stravování

Snídaně, obedy, večeře - bufet.

Procedury poskytované resortem

Všechny lázeňské procedury se poskytují přímo v Balnea Health Spa.

Procedury dětěm do 18ti let se neposkytují

Poznámka

Parkování je možné přímo u hotelů (za poplatek), podzemní garáže (hotely Esplanade a Splendid) za poplatek. Pobyt domácích zvířat je možný (za poplatek).

Ve Společenském centru se konají různá kulturní vystoupení a dále zde najdete další služby: kosmetiku, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, zubní ambulanci aj. Za Společenským centrem je v areálu ¬Lázeňského ostrova 9-jamkové golfové hřiště (zvýhodněné ceny pro ubytované hosty). V tzv. „Napoleonských kúpeloch“ se poskytuje řada ambulantních procedur. Jejich součástí je mikroklimatická jódová solná jeskyně z přírodní mořské soli (v kombinaci s termální koupelí má unikátní léčivý účinek – za poplatek na místě). Nabídka procedur je v neděli a během státních svátků SR limitovaná. Volný vstup je možný výhradně do bazénu resortu, ve kterém je host ubytován.

UPOZORNĚNÍ

V hotelu Danubius Health Spa Resort Esplanade probíhá 01.11.2016 - 15.03.2017 částečná rekonstrukce pokojů. Po rekonstrukci bude 72 pokojů vybaveno kompletně novým zařízením. Hosté hotelu Esplanade i Palace budou po dobu rekonstrukce místo služeb Vodního a Saunového světa využívat venkovní a vnitřní bazén Spa Hotelu Grand Splendid a bazén a sauny lázeňského domu Balena Health Spa. Jako náhradu za snížený standard služeb dostanou slevu 10% z ceny ubytování do 15.03.2017.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.