Wellness pobyty - Rajecké Teplice

Lázeňský hotel Aphrodite Palace****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
recepce
restaurace / jídelna
bar
výtah
internet / Wi-Fi
hotelový bazén

VYBAVENÍ POKOJE

klimatizace
internet / Wi-Fi
TV
minibar
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Lázeňský hotel je v těsné blízkosti hotelu Aphrodite, se kterým je spojen ve 2.podlaží spojovacím koridorem. Je obklopen lázeňským parkem a okolními zalesněnými kopci..

Popis lázeňského hotelu

Nově rekonstruovaná 4-podlažní budova s výtahem, recepcí se směnárnou, hotelovou restaurací, barem, nočním barem. Bezplatné WiFi internetové připojení v celém hotelu.

V roce 2013 byl otevřen v areálu venkovní Vodní svět ve stylu antických lázní s 5 bazény (740 m2 vodní plochy) – sedací kruhový bazén s masážními tryskami, plavecký bazén, relaxační bazén s vodopádem ­situovaný pod skálou, turecká koupel s 2 bazény (o teplotě 40 °C a 20 °C).

V roce 2017 byl nově otevřen Natural Spa s vnitřní částí (Kneippův chodník, infrasauna, relaxační proplouvací bazén 35 - 36 °C, relaxační místnost) a venkovní část (venkovní bazén 40 °C, přírodní studený bazén, ochlazovací bazén, biosanárium, sauna rituál, reflexní chodník)

Vybavení pokoje

V naší nabídce najdete pokoje kategorie komfort zařízené antickým nábytkem s koupelnou, WC, TV, minibarem, trezorem, Wi-Fi internetovým připojením, zapůjčením županu. Za příplatek je možné rezervovat pokoje superior, de luxe a suite, zařízené antickým nábytkem a vybavené klimatizací, lednicí, fénem, trezorem, WiFi internetovým připojení, k dispozici je i zapůjčení županu.

Stravování

V restauraci, snídaně - bufet, obědy a večeře – bufet.

Procedury poskytované lázeňským hotelem

Jsou poskytovány v hotelu Aphrodite - procedury s využitím minerální vody (koupele), podvodní masáže, hydromasážní vany - Biarritz, Atlantis, klasické, aromatické a speciální masáže, oxygenoterapie, elektro a magnetoterapie, parafín, parafango - viz léčebné procedury.

Poznámka

Parkování na kamerově hlídaném parkovišti za hotelem (zdarma). Pobyt domácích zvířat není povolen.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0