Wellness pobyty - Rajecké Teplice

Lázeňský hotel Aphrodite****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

recepce
restaurace / jídelna
výtah
hotelový bazén
fitness
sauna

VYBAVENÍ POKOJE

internet / Wi-Fi
TV
pokojový trezor
koupelna / WC
vysoušeč vlasů
zapůjčení županu

Poloha

Lázeňský hotel je centrem lázeňského areálu, neboť se nachází v původním tzv. Kúpelnom dome. Je obklopen lázeňským parkem a okolními zalesněnými kopci.

Popis lázeňského hotelu

Moderní budova, jejíž vnitřní interiérové řešení ctí jméno bohyně, které má hotel ve svém názvu. Hotel nabízí služby na vysoké úrovni: recepce se směnárnou, restaurace, kavárna, kadeřnický salón a dále komplexní lázeňský provoz, vč. tzv. Vodního světa (termální plavecký bazén 31 °C, relaxační termální bazén o teplotě 38 °C) a Saunového světa (soustava několika saun: 3x parní (arabská, bylinková, solná), 1x finská, 1x mentolová), tepidárium, vč. relaxačního a odpočinkového zázemí. Fitness-centrum. V roce 2013 byl otevřen venkovní Vodní svět s 5 bazény (740 m2 vodní plochy) – sedací kruhový bazén s masážními tryskami, plavecký bazén, relaxační bazén s vodopádem ­situovaný pod skálou, turecká koupel s 2 bazény (o teplotě 40 °C a 20 °C).

V roce 2017 byl nově otevřen Natural Spa s vnitřní částí (Kneippův chodník, infrasauna, relaxační proplouvací bazén 35 - 36 °C, relaxační místnost) a venkovní část (venkovní bazén 40 °C, přírodní studený bazén, ochlazovací bazén, biosanárium, sauna rituál, reflexní chodník)

Výtahy v budově. Bezplatné připojení na internet v celém hotelu.

Vybavení pokoje

Moderní dvoulůžkové pokoje Superior (jednolůžkové kat. Comfort) disponují koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), SAT-TV, rádio-budíkem, telefonem, trezorem, internetovým připojením a lednicí. K dispozici jsou župany a pantofle.

Stravování

V restauraci hotelu Aphrodite Palace, snídaně, obědy a večeře - bufet.

Procedury poskytované lázeňským hotelem

Procedury s využitím minerální vody (koupele), podvodní masáže, hydromasážní vany - Biarritz, Atlantis, klasické, aromatické a speciální masáže, oxygenoterapie, elektro a magnetoterapie, parafín, parafango - viz léčebné procedury.

Poznámka

Parkování na hlídaném parkoviště přímo u hotelu. Pobyt domácích zvířat není povolen.

Rajecké Teplice - Lázeňský hotel Aphrodite - Mimovíkendový relax classic

Mimovíkendový relax classic

3 dny / 2 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0