Wellness pobyty - Smrdáky

Hotel Central***

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
parkování za poplatek
hotelová garáž
recepce
výtah
internet / Wi-Fi
vlastní balneo

VYBAVENÍ POKOJE

internet / Wi-Fi
TV
koupelna / WC
vysoušeč vlasů

Poloha

Samostatně stojící objekt v centrální části lázeňského areálu.

Popis hotelu

Budova postavená v roce 1993, která prodělala v r. 2005 rekonstrukci rehabilitační části a přestavbu 10 pokojů do kat. superior, které jsou obsaženy v naší nabídce. Dalších 25 pokojů je v kategorii standard. V objektu je dále výtah, recepce, prodej suvenýrů, Café Espresso s terasou, kavárna s tanečním parketem, centrální trezor (za poplatek), internetový koutek, knihovna, společenská místnost, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, biliard, kino. V objektu se nachází dále vyšetřovny lékařů a rehabilitační centrum. Celý hotel je nekuřácký.

Hotel je nekuřácký. Povolenou kouřit je pouze na vyznačených místech.

Vybavení pokoje

Prostorné pokoje kat. superior jsou vybaveny moderním nábytkem, sprchou, vysoušečem vlasů, WC, SAT-TV, ledničkou, rádiem, telefonem, připojením na internet.

Stravování

Je poskytováno v restauraci vedlejšího hotelu Vietoris, který je vzdálený asi 50 metrů. Snídaně - bufet, obědy a večeře – 2 chodové menu (výběr ze 4 jídel) + salátový bufet - možnost dietní stravy.

Procedury poskytované hotelem

Přímo v hotelu jsou poskytovány pouze vybrané procedury (rehabilitace, fyzioterapie, léčba světlem, elektroterapie, parafínové zábaly), ostatní procedury se poskytují v tzv. Balneoterapii - samostatný objekt, vzdálený asi 200 metrů a regeneračním centrum (tělocvična, fitness, sauna, vířivka, masážní místnost).

Poznámka

Pobyt domácích zvířat není možný. Parkování v areálu lázní zdarma, hlídané ve dvoře či v garážích (za poplatek). V areálu lázní je možné zapůjčit jízdní kola, sportovní pomůcky, zakoupit Nordic Walking hole a zúčastnit se všech animačních a kulturních programů (vše za poplatek).

Smrdáky - Hotel Central - Chuť Smrdáků

Chuť Smrdáků

3 dny / 2 noci / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0