Wellness pobyty - Turčianské Teplice

Lázeňský dům Depandance Aqua**

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

parkoviště zdarma
parkování za poplatek
hotelová garáž
recepce
výtah

VYBAVENÍ POKOJE

balkon
TV
koupelna / WC

Poloha

Lázeňský dům AQUA** najdete v centru lázní, u velkého lázeňského parku. Objekt leží nedaleko nově vybudovaného Spa a Aquaparku.

Popis lázeňského domu

Budova s výtahy a 160 lůžky tvoří pouze ubytovací komplex. Na stravování se dochází do LD Velká Fatra *** (cca 150 metrů). U recepce se nachází malá kavárna.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje s koupelnou (sprcha), WC, balkonem (mimo pokoje v přízemí), sat-TV, rádiem, telefonem.

Stravování

V hotelové jídelně LD Veľká Fatra: snídaně, oběd i večeře - vždy bufet (možnost dietní a dělené stravy).

Procedury poskytované lázeňským domem

Všechny procedury se poskytují mimo objekt - částečně v LD Veľká Fatra*** a částečně v novém Spa a Aquaparku.

Areál Spa & Aquapark

Nedílnou součástí areálu lázní je nově vybudované Spa, které je propojené spojovací vyhřívanou chodbou s Aquaparkem. Spa centrum má vlastní vchod, recepci, za kterou následují šatny, dále rehabilitační bazény: tzv. Ĺudový kúpel´ - rehabilitační bazén s termální vodou 33 °C (22?m délka), s hydromasážními tryskami, chrliči, dále tzv. sedací Červený kúpel´ - bazén s termální, silně mineralizovanou vodou o teplotě 38 °C (dětem do 12 let není vstup povolen), a vířivku pro 8 osob o teplotě 35 °C. Součástí Spa je bylinková parní sauna, masážní kabiny, vč. Ayurvedy a separátní zóny pro proceduru Rasul (zábaly z Mrtvého moře, nebo kaolinový zábal, či zábal z mořských řas, aplikovaný v suché sauně a následně v parní sauně). Dále se zde poskytují kosmetická ošetření za použití speciální kosmetiky. V centru je k dispozici snack-bar. Spojovací chodba nás přivede do Aquaparku, který má vlastní vchod s recepcí, šatnou, dvěma bary s možností občerstvení, vnitřní velkokapacitní vířivkou, klidovými zónami, vnitřními tobogány, a dále vstupem do venkovního termálního bazénu s celoročním provozem (25 metrů délka, masážní trysky, chrliče vody). V létě je dále k dispozici bazén s atrakcemi - divoká řeka, houpací záliv, tobogány aj.), jakož i dětský bazén se skluzavkou, sluneční terasy a klidové lehátkové zóny.

Poznámka

Parkování je možné na nehlídaném parkovišti u hotelů (za poplatek) nebo v garáži u LD Velká Fatra (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen. Lázně nabízejí bohatý kulturní program, organizovaný celý rok, navíc v létě se pořádá Lázeňské kulturní léto, dále sportovní vyžití (kurzy jógy, aerobiku, stolní tenis, minigolf aj.)

Turčianské Teplice - Lázeňský dům Depandance Aqua - Wellness

Wellness

4 dny / 3 noci / plná penze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0