wellness pobyty v lázních

Podčetrtek

Nedaleko hranice s Chorvatskem u řeky Sotla najdete krásný, trochu zapomenutý kraj s výjimečným bohatstvím - termálními prameny, jichž využívali již staří Římané. O malebném Podčetrteku se říká, že po jeho návštěvě se každý cítí jako znovuzrozený. Svým dílem k tomu přispívá i moderně vystavěný areál Terme Olimia, který sestává ze tří propojených hotelů – Sotelia, Breza, Rosa, bungalowové vesničky Lipa a tzv. Wellnesscentra Termalija.

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Podčetrtek
Podčetrtek / Hotel Breza ****

Ochutnávka!

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní relaxační pobyt v hotelu Breza, který je součástí Terme Olimia ve slovinském Podčetrteku. Stravování je formou polopenze. V ceně pobytu je bezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo bezplatný vstup do bazénů Termalija Family Fun. Nástupní dny jsou neděle až středa.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

Víkend v Breze

3 dny / 2 noci / polopenze
Wellness víkend ve slovinských lázních Terme Olimia Vám pomůže odpočinout si po pracovním týdnu. Pojeďte relaxovat do hotelu Breza s polopenzí a bezplatným vstupem do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna a dále buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun. Účastnit se můžete skupinového cvičení.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

Sváteční 3 dny v Breze

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní pobyt ve Slovinsku, v lázních Terme Olimia v Podčetrteku, v hotelu Breza s polopenzí. V ceně pobytu máte volný vstup do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna abuď do saunového parku Wellness centra Termalij nebo do bazénů Termalija Family Fun včetně fitness studia v lázních. Po dobu pobytu budete mít zapůjčený župan a Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Cena zahrnuje

Sotelia – dopřej si ji!

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní pobyt ve slovinských lázních Podčetrtek v hotelu Sotelia**** vyzývá, abyste si dopřáli - tak si dopřejte! V ceně pobytu je ubytování s polopenzí a také bezplatný vstup do Welleness centra Termalija Relax (bazény) a 1 km vzdáleného Termálního parku Aqualuna i bezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo bezplatný vstup do bazénů Termalija Family Fun. Nástupními dny pobytu jsou výhradně neděle až středa.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

4 dny v Breze

4 dny / 3 noci / polopenze
I za 4 dny si můžete odpočinout a načerpat novou energii, obzvlášť když máte hotel propojený s lázněmi. Termální voda a velmi příjemný saunový svět Vám k tomu pomohou. Slovinsko, lázně Terme Olimia, Hotel Breza****.

Cena zahrnuje

Třídenní pobyt v termálních lázních v Podčetrteku v hotelu Sotelia**** Vám poskytne ubytování s polopenzí a také bezplatný vstup do Welleness centra Termalija Relax i do Termálního parku Aqualuna a také vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun. Nástupními dny pobytu jsou podle vypsaných termínů.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

5 dní v Breze

5 dní / 4 noci / polopenze
Nechte starosti doma a vydejte se do oblíbené slovinské destinace - lázní Terme Olimia. Krátký pobyt s polopenzí a využitím vstupu do úžasných termálních lázní včetne saunového světa i Vás přivede na jiné myšlenky!

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

Sváteční 4 dny v Breze

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní pobyt v e slovinských lázních Terme olimia, v hotelu Breza**** s polopenzí. V ceně pobytu je též vstup do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna, dálebezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija anebo bezplatný vstup do bazénů Termalija Family Fun, účast na aktivitách jako vodní aerobic, „Good morning gymnastika“, využití fitness studia. Zapůjčení županu na dobu pobytu pro dospělé je zdarma.

Cena zahrnuje

Čtyři dny v lázních není příliš mnoho, ale pokud déle nemůžete, je to pro Vás ideální nabídka. Denně můžete zajít do Wellenss centra Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalij nebo do bazénů Termalija Family Fun, účastnit se na aktivitách jako vodní aerobic, „Good morning gymnastika“, využití fitness studia. Ubytování s polopenzí v nádherném hotelu Sotelia****.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

Svátečních 5 dní v Breze

5 dní / 4 noci / polopenze
Jste celou dovolenou naložení ve vodě? Pojeďte s námi do Slovinska, lázní Terme Olimia a hotelu Breza**** s polopenzí. V ceně je denně láhev termální vody na pokoji, 1x bezplatný vstup do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna, bezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun, zapůjčení županu,účast na sportovních, kulturních a animačních aktivitách hotelu, využití fitness studia i internetu.

Cena zahrnuje

Sotelia – dopřej si 4 noci!

5 dní / 4 noci / polopenze
Pětidenní relax v Podčetrteku v termálních lázních Terme Olimia se vstupem do Welleness centra Termalija Relax i Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun a také s účasí na aktivitách jako vodní aerobic nebo „Good morning gymnastika“ Vám dodá ztracenou energii a chuť do života. Stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Pětidenní relax vHotelu Sotelia**** ve slovinských termálních lázních Terme Olimia se vstupem do Welleness centra Termalija Relax i Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun a také s účasí na aktivitách jako vodní aerobic nebo „Good morning gymnastika“ Vám poskytne prostor pro odpočinek i akci. Stravování formou polopenze, hotel Vám zapůjčí župan na dobu pobytu.

Cena zahrnuje

Harmonie těla, harmonie duše? Využijte pohodový pobyt v lázních Olimia ve Slovinsku! Pět dní v kouzelném hotelu Sotelia*** se vstupem do Welleness centra Termalija Relax i Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun Vás uvede zase zpět do pohody. V ceně je polopenze, účast na aktivitách hotelu i bezplatné využití internetu.

Cena zahrnuje

Podčetrtek

Ve Wellness centru Termalia se nachází v části Termalija Relax více než 2000m² vodní plochy ve vnitřních a vnějších bazénech, whirlpoolech, vodopádech, perlivých a masážních bazéncích. Kolem bazénů se rozkládají odpočinkové zóny s lehátky, bistra s občerstvením a restaurace. Termalija Family Fun je pak určena hlavně dětem – zábavné hry, hřiště, kino, fotbálek aj.

Součástí tohoto centra je také Saunový park s 9 druhy saun, množstvím odpočinkových zón, vířivek, ochlazovacích zón, vč. nudistické terasy.Dále je zde k dispozici fitness, solárium, dětský koutek aj.

Ve vzdálenosti asi 1km od Terme Olimia se nachází Termální park Aqualuna (na 3000m² vodní plochy - bazény s termální vodou, atrakce jako tobogány, trysky, vodopády a řada dalších). V jeho těsném sousedství najdete Camping Natura *****, vč. bungalovů.

Využití těchto všech zařízení je částečně zahrnuto do ceny ubytování, částečně je za poplatek na místě.

Léčivé zdroje:

magnesium-kalcium-hydrogenkartonátové termální prameny (24–36oC) - solanka

Indikace:

revmatické nemoci, kožní nemoci, poruchy krevního oběhu, pooperační léčba poranění kostí a svalů, onemocnění periferního nervového systému.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0