Vánoční dárkové poukazy do lázní

Vánoční dárkový poukaz pro chvíle štěstí a pohody

Vánoční dárkový poukaz

Darujte k Vánocům chvíle pohody, štěstí a uvolnění – v lázních a wellness hotelích. Věnujte svým blízkým nezapomenutelné prožitky lázeňských a wellness procedur, radosti ze společného odpočinku, vzájemné pohody a klidu. Věřte, že po rozbalení takového vánočního dárku, bude každý obdarovaný šťasten, neboť darujete dny odpočinku, společně s nezapomenutelnými a příjemnými zážitky.

Způsob zajištění vánočního dárkového poukazu

1. Vyberte si z naší nabídky vhodný pobyt, který chcete věnovat včetně konkrétního termínu pobytu. Pro objednání využijte náš objednávkový formulář, který se nachází u každého pobytu.
2. Zvolte finanční hodnotu poukazu, obdarovaný si vybere místo a typ pobytu - eventuální rozdíl v ceně, či dokoupení dalších služeb doplácí obdarovaný (pokud s námi nesjednáte jinak).

Objednávku zašlete na adresu: info@lazne.net - nebo faxem na 221 105 320.

Prosíme u každé objednávky uvést:
  • jméno a adresu obdarovaného
  • jméno a adresu plátce pobytu
  • termín pro dodání dárkového poukazu a adresu, na kterou má být zaslán
3. Po potvrzení objednávky, Vašem akceptu a úhradě služeb bude dárkový poukaz odeslán na Vámi udanou adresu.
4. Dárkový poukaz vystavujeme vytištěný na ozdobném papíře a zasíláme poštou za poplatek 50 Kč (doba dodání je cca 3-4 pracovní dny) nebo zdarma elektronicky s nutností vlastního vytištění.
5. Na zrušení dárkového poukazu, event. změnu termínu se vztahují Všeobecné smluvní podmínky Czech holidays - cestovní kancelář s.r.o.
6. Vánoční dárkové poukazy je možné objednat do 17. 12. 2017. Po tomto termínu pouze osobním kontaktem v CK Czech holidays.
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0