víkendové pobyty v lázních

Třeboň

Víkend je sice krátký, ale když víte, jak si jej užít stojí jistě za to. Jednou z variant je vyrazit na víkendový pobyt do lázní Třeboň. Zažít můžete jak odpočinek u masáží, wellness procedury, nebo můžete aktivně objevovat okolí buď pěšky, nebo na kole. O lázních Třeboň, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Třeboň
Třeboň / Penzion Oregano ***

Třeboňský svařáček

3 dny / 2 noci / snídaně
Přijeďte se zahřát na 2 noci do Třeboně. Čeká na Vás přípitek na přivítanou, zahřívací masáž, slatinná koupel, svařáček a vstup do Aqua vina.

Cena zahrnuje

Třeboň / Penzion Oregano ***

Cesta kolem Světa

3 dny / 2 noci / snídaně
Nejstarší lázně v Třeboni, Bertiny Lázně Vás zvou na týdenní pobyt určený k regeneraci těla. Cena zahrnuje polopenzi, vstupní vyšetření a pak léčebné procedury dle paušálu 700 Kč na den. Navíc máte volný vstup do bazénu s whirlpoolem po celou dobu. Mezi procedurami můžete objevovat nádherné okolí.

Cena zahrnuje

Květinová relaxace

3 dny / 2 noci / snídaně
Jediná noc může mít pro lásku větší cenu, než celý život. Citát Eduarda Basse, který má ve svém logu třeboňský Romantick Design Hotel***. Romantický pobyt ideální pro páry zahrnuje pobyt se snídaněmi a jednou romantickou večeří při svíčkách, soukromý relax se saunou a vířivkou, masáž a další.

Cena zahrnuje

Lázeňský aroma pobyt

3 dny / 2 noci / snídaně
Wellness pobyt v Třeboni na tři dny, hotelu Romantick Design*** Vám pomůže zapomenout na starosti a znovu získat energii do dalších dnů. Ubytování se snídaní, bylinkovou koupelí přímo na pokoji, masáží dolních končetin, masáží zad a 2x soukromý relax v sauně a vířivce pomůže od vašich starostí.

Cena zahrnuje

Víkendový relax v Třeboni

3 dny / 2 noci / snídaně
Odpočinek a relax v Třeboni. A to přímo na náměstí v samém centru lázní v hotelu Zlatá Hvězda****. Relaxovat budete s masáží zad a šíje, s bublinkovou koupelí a s ruční masáží obličeje a dekoltu, nebo chodidel. Ve volném čase můžete objevovat okolí, nebo si posedět v jedné z četných restaurací.

Cena zahrnuje

Romantický pobyt

3 dny / 2 noci / snídaně
Překvapte svou partnerku, nebo partnera romantickým pobytem v Třeboni, hotelu Zlatá Hvězda****, který leží přímo na náměstí. Pobyt na tři dny se snídaní, jedenkrát romantickou večeří při svíčkách, s částečnou masáží zad a šíje, rašelinovým termoobkladem a whirlpool vanou se sektem.

Cena zahrnuje

Dámy? Máte rádi květiny? Ale samozřejmě, každá žena květiny miluje. Pojeďte si udělat víkend anebo jakékoliv jiné tři dny jen sama pro sebe. Ubytování v jednolůžkovém květinovém pokoji v Romantick Design Hotel*** s bohatou polopenzí a sklenkou vína, masáží a soukromým relaxem v sauně a vířivce.

Cena zahrnuje

Třeboň / Penzion Oregano ***

Cyklistický balíček

4 dny / 3 noci / polopenze
Jezdíte rádi na kole? A už jste se proháněli po Třeboňsku? Pokud ano rádi se sem vrátíte a pokud ne, měli byste to zkusit, jsou zde krásné cyklostezky. Ubytování budete mít v penzionu Oregano s polopenzí a navíc dostanete sportovní masáž a budete mít tři vstupy do aquacentra Aquaviva.

Cena zahrnuje

Třeboň / Penzion Oregano ***

Romantika pro dva

3 dny / 2 noci / snídaně
Nevíte jak potěšit svou partnerku, nebo partnera? Řekněte jim, ať si zabalí na tři dny a nic neřeší. Dojedete do Třeboně, penzionu Oregano a čeká Vás pobyt s romantickou večeří a masáží. Navíc můžete využít jedenkrát vstup do bazénu. V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně.

Cena zahrnuje

Třeboň / Hotel Myslivna ***

Odpočinek v Myslivně

3 dny / 2 noci / snídaně
Hotel Myslivna*** najdete v klidné části Třeboně, v těsné blízkosti centra a nedaleko zámku. Přímo mezi pivovarem a zámkem. Hotel pro Vás bude domovem na tři dny. A jakým! Na pokoj dostanete lahev vína, užijete si Breussovu masáž, bylinnou koupel a také jednu večeři ze zvěřinových pochoutek.

Cena zahrnuje

Třeboň / Hotel Myslivna ***
Proč zrovna sladký víkend? No, proto, že jej nejen strávíte se svým partnerem, nebo partnerkou, ale navíc dostanete medovou detoxikační masáž a kávu se zákuskem. Dále ještě masáž zad a šíje. Toto vše zažijete v hotelu Myslivna v klidné části Třeboně. Ubytování je zajištěné formou plné penze.

Cena zahrnuje

Třeboň / Penzion Oregano ***

Třeboňské zlato

4 dny / 3 noci / snídaně
To nejlepší z Třeboně. Čtyřdenní pobyt v penzionu Oregano*** s průřezem lázeňských procedur. Slatinná koupel z třeboňské rašeliny, půlhodinová relaxační masáž a pivní koupel. K tomu můžete třikrát navštívit aquacentrum Aquaviva. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně, parkování a Wi-Fi.

Cena zahrnuje

Třeboň / Hotel Myslivna ***

Třeboňské rozptýlení

4 dny / 3 noci / polopenze
Máte starosti? Nechte je rozptýlit v Třeboni se stejnojmenným programem hotelu Myslivna. Čtyři dny odpočinku a relaxace s lázeňskými procedurami jako je aromatická koupel, relaxační masáž a pak pobyt v solné jeskyni. Jako bonus dostanete 1x oběd a co jiného by to mělo být než Třeboňský kapr.

Cena zahrnuje

Třeboň / Hotel Myslivna ***
Wellness pobyt v Třeboni, hotelu Myslivna*** na čtyři dny Za krásou a zdravím z Třeboně. Těšit se můžete na masáž lávovými kameny a lymfatickou masáž zad, šíje a horních končetin. A také na oběd. Podávat se budou výborné kapří hranolky. V ceně pobytu je zajištěná polopenze.

Cena zahrnuje

Třeboň / Hotel Myslivna ***
Na víkend do Třeboně? Málo! Prodloužený víkend. To je lepší. Čtyřdenní pobyt v hotelu Myslivna*** s wellness programem a tříchodovou večeří z rybích specialit. A co bude za wellness procedury? Koupel v rašelinovém extraktu, rašelinový zábal, masáž v solné jeskyni a koupel se solí z Mrtvého moře.

Cena zahrnuje

Víkendová wellnesspohoda

4 dny / 3 noci / snídaně
Nemusíte se honit i o víkendech. Pojeďte si užít wellness pohodu do Třeboně, hotelu Zlatá Hvězda. Čtyřdenní pobyt se snídaní, welcome drinkem, rašelinovým obkladem, masáží, whirlpool vanou, infrasaunou a aromaterapeutickou bublinkovou koupelí ve Vás nabudí pocit pohody a uvolnění.

Cena zahrnuje

Třeboň / Bertiny Lázně ***

Třeboňské osvěžení

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní pobyt v lázních Třeboň Bertiny Lázně zaměřený k osvěžení těla a regeneraci. Nejdříve si Vás prohlédne lékař, zda se můžete účastnit lázeňských procedur a pak se již na to můžete vrhnout. Slatinná koupel, ta jistě nesmí chybět, dále masáže, lázeň v chlorelle, hydrojet a vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Vyzkoušejte silvestrovský pobyt v hotelu Zlatá Hvězda****v Třeboni. Těšit se můžete na 3 noci s polopenzí, prohlídku Třeboně, částečnou masáž a Whirlpool. Nechybět bude silvestrovský večer a novoroční ohňostroj.

Cena zahrnuje

Lázně Třeboň a hotel Zlatá Hvězda****, který leží přímo v centru města Vás zvou na víkendový wellness pobyt s konopím. Čeká Vás konopné uvolnění (konopná koupel, peeling, celotělová masáž konopným olejem), víno Kerner s přídavkem konopí a také polopenze. Večeře se skládají z pokrmů s konopím.

Cena zahrnuje

Třeboň / Bertiny Lázně ***

Chuť Třeboně

4 dny / 3 noci / polopenze
Nejdříve si chcete lázně vyzkoušet, než sem pojedete na delší pobyt? Pak máte jedinečnou příležitost a to přímo v Bertiných Lázních v Třeboni. Nejen že si odpočinete při procedurách, jako jsou masáže, koupele a atd., ale prohlídnete si také zámek, nebo pivovar. Nebo si můžete zahrát bowling.

Cena zahrnuje

Třeboň / Lázně Aurora ***

Harmonie

4 dny / 3 noci / polopenze
Pobyt v třeboňských lázních Aurora k navození harmonie těla i ducha. Čtyři dny plné pohody, odpočinku a lázeňských procedur Vás dostanou zpět do pohody a klidu. Budete mít naplánované slatinné koupele, klasickou masáž, perličkovou koupel a mechanickou masáž + vstup do bazénového komplexu.

Cena zahrnuje

Třeboň / Lázně Aurora ***

Chuť Třeboně

4 dny / 3 noci / polopenze
Pojeďte si pořádně vychutnat wellness pobyt do Lázní Třeboň, hotelu Aurora. Čekají Vás čtyři dny s lázeňským programem jako je slatinná koupel a masáž, zábal z peloidu, masáž vonnými oleji a volný vstup do bazénového komplexu. Také máte zajištěný vstup do pivovaru Regent na prohlídku s ochutnávkou.

Cena zahrnuje

Třeboň

Třeboň leží v Jihočeském kraji 22 km na východ od Českých Budějovic v Třeboňské pánvi mezi rybníky Rožmberk a Svět na Zlaté stoce. Město je památkovou rezervací a střediskem CHKO Třeboňsko.

Třeboň, původně dvorec a poté osada z poloviny 12. století, získala status města již v roce 1341. V letech 1376 a 1378 se stala městem královským a získala výsadu na dovoz soli. Z majetku Vítkovců přešla pod Rožmberky, kdy získala české jméno a následně pod rod Švamberků a Schwarzenbergů. Od roku 1960 získala Třeboň status lázně, byť se zde rašelinou léčilo již dříve. A to od poloviny 19. století, kdy učitel Václav Hucek a jeho dcera Berta zakládají první slatinné lázně Berta.

A co byste měli navštívit v Třeboni a okolí? Opravdu je toho mnoho, všechno jistě nevyjmenujeme.Náměstí s jeho atmosférou a kavárnami. Též můžete vystoupat na vyhlídkovou věž staré radnice. Hrobku Schwarzenbergů u rybníka Svět a jistě i okolí rybníka Svět, nebo můžete vyrazit na okružní jízdu parníkem. Nevynechte ani zámek v Třeboni, pivovar Regent, kostely Panny Marie a sv. Jiljí. V okolí navštivte kapli sv. Víta a Pergolu, okolí rybníka Rožmberk (na hrázi je stánek, kde dělají výborné kapří hranolky). Třeboňsko je ideální objevovat na kole, v okolí jsou dlouhé rovinky bez kopců a dostanete se do míst kam byste museli jet autem, nebo na kole.

Indikace

Bolestivé stavy páteře a kloubů, poúrazové a pooperační stavy, stavy po kloubních náhradách, artrózy, revmatická onemocnění, Bechtěrevova nemoc, dna a hyperurikemický syndrom, bolestivé stavy měkkých tkání, pobyty zaměřené na rekondiční a relaxační terapie, pobyty sloužící k regeneraci těla, navození psychické pohody a odpočinku.

Léčivé zdroje

Pro léčbu a k relaxaci se vhodně využívá přírodního léčivého zdroje slatiny, která je získávána z nalezišť v blízkém okolí Třeboně. Speciálně upravená slatina se používá ve formě koupelí nebo zábalů, při nichž je vyžíváno vysoké akumulační schopnosti a vyšší hustoty k postupnému a rovnoměrnému prohřátí těla nebo jeho částí. Výsledkem je uvolnění svalového napětí, snížení bolesti, lepší prokrvení tkání a snadnější regenerace.

Léčebné metody

Bahenní koupele a zábaly, koupele (bylinné, perličkové, vířivé), podvodní masáže, reflexní, částečné a klasické masáže, elektroterapie, laserová terapie, léčebná gymnastika, parafínové zábaly, akupunktura, rehabilitační plavání, plynové injekce.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0