víkendové pobyty v lázních

Budapešť

Budapešť - hlavní město Maďarské republiky, leží na obou březích řeky Dunaje. Vzniklo spojením Budy a Pešti v r. 1873. Dnes představuje živoucí metropoli s 2,1 mil. obyvatel. Symbolem města Budapešť se stal řetězový most „Lánchíd“, který společně s dalšími pamětihodnostmi - Citadelou na Gellértově hoře, Hradní čtvrtí s královským palácem, Matyášovým kostelem a mnoha dalšími - přiláká každoročně milióny turistů.

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Budapešť
Wellness pobyt v centru Budapešti na ostrově Margit-sziget v 4* hotelu (vybrat si můžete ze dvou) na tři dny. V ceně pobytu máte zahrnut volný vstup do termálního světa s bazény, saunou, párou a aroma kabinami. Dále máte volný vstup na skupinová uvolňovací cvičení, snídaně, 1x večeři a lahev sektu.

Cena zahrnuje

HELIA - Spa express

3 dny / 2 noci / snídaně
Na břehu Dunaje v Budapešti je lázeňský hotel Danubius Health Spa Resort Helia****, který Vás zve na třídenní pobyt se snídaněmi, welcome drinkem, 1 procedurou (dle výběru a možností hotelu), volným vstupem do termálního světa (bazény, sauna, pára) a také nabízí slevy na další služby a konzumaci.

Cena zahrnuje

HELIA – Wellness ve městě

3 dny / 2 noci / snídaně
Pojeďte si užít wellness a navíc prozkoumávat jedno z nejkrásnějších evropských měst. Třídenní pobyt v Budapešti se snídaní v Danubius Health Spa Resort Helia**** na břehu Dunaje a s volným vstupem do termálního Vodního světa a s lázeňskou procedurou. Pobyt je se snídaní a 1x oběd, či večeře.

Cena zahrnuje

AQUAWORLD v Budapešti

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní wellness pobyt v Budapešti, hotelu Aquaworld Resort Budapešť**** s polopenzí je ideálním pro Váš odpočinek v lázních. Využít můžete jak Oriental Spa & Wellness centrum v hotelu s bazény, sauny a párou, tak i Aquapark Vodní svět. Ve volných chvílích doporučujeme navštívit centrum Budapešti.

Cena zahrnuje

Relaxační dny v Gellértu

4 dny / 3 noci / snídaně
Gellért jsou jedny z nejznámějších historických lázní v Budapešti.V rámci čtyřdenního pobytu v hotelu Danubius Hotel Gellért**** je v ceně zahrnuta snídaně a dále máte zvýhodněný vstup do lázní.

Cena zahrnuje

Margaretin ostrov

4 dny / 3 noci / snídaně
Máte rádi vše zařízeno a pod kontrolou? Pak je zde čtyřdenní pobyt v Budapešti na Margaretině ostrově v Danubius Grand Hotel Margitsziget****. K pobytu a snídani máte navíc jednu slavnostní večeři, aromatickou masáž a volný vstup do termálního Vodního světa. A k tomu ještě 10ks jízdenek na MHD.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Hlavním léčivým zdrojem je termální voda, která je ze 70 °C ochlazována na 34, 36 a 40 °C, aniž by ztrácela na svých léčivých účincích. Termální voda je bohatá na sodík, vápník, hořčík, železo, hydrokarbonáty aj.

Léčebné metody:

Termální koupele, vodoléčba (vanové uhličité koupele, aromatické a perličkové koupele, podvodní masáže aj.), masáže, bahenní zábaly, zdravotní gymnastika, pitná kúra, elektroterapie, inhalace aj.

Indikace:

Léčba revmatických nemocí pohybového ústrojí (klouby, páteř), léčba dny, léčba osteoporózy, léčba nervových onemocnění, léčba poruch krevního oběhu, aplikace termálních pramenů současně významně přispívá k regeneraci, uvolnění, posílení zdraví a celkové pohodě.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0