víkendové pobyty v lázních

Starý Smokovec

Starý Smokovec je nejstarší tatranskou osadou, v současnosti administrativním centrem Vysokých Tater. Sídlí zde městský úřad, centrum tatranské horské služby. Je také významným dopravním uzlem. Leží v nadmořské výšce od 800m n.m. do 1 480m n.m. na jižním svahu Vysokých Tater. Dominantou střediska je Slavkovský štít ( 2 452m n.m.).

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Starý Smokovec

Wellness Starý Smokovec

4 dny / 3 noci / snídaně
Navštivte nejstarší tatranskou osadu Starý Smokovec na Slovensku, která se proměnila v nádherné lázně. Čtyřdenní pobyt se snídaní v Grandhotelu Starý Smokovec **** s možností denně na 3 hodiny navštívit hotelové wellness centrum (více jak 300 metrů čtverečních) je ideálním pro Váš aktivní odpočinek.

Cena zahrnuje

Starý Smokovec

Starý Smokovec je známý zvláště jako centrum pro klimatické koupele, navíc se řadí mezi nejkrásnější horská střediska na Slovensku.

Léčivé zdroje:

Tatranské klima se vyznačuje neobyčejnou čistotou vzduchu, vysokými hodnotami slunečního svitu, sníženým atmosférickým tlakem, přiměřenou vlhkostí aj. Výhodou lázní je, že se nacházejí nad vrstvou prachové a dýmové zóny, čímž je dána vysoká čistota vzduchu, téměř bez bakterií a alergenů.

Léčebné metody:

Klimoterapie a aktivní pohyb klientů na čerstvém vzduchu spojený s procházkami a lehčími túrami, spojené s dalšími klasickými léčebně-rehabilitačními procedurami.

Indikace:

Choroby dýchacích cest, poruchy látkové výměny, duševní choroby, nemoci z povolání.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.