víkendové pobyty v lázních

Starý Smokovec

Starý Smokovec je nejstarší tatranskou osadou, v současnosti administrativním centrem Vysokých Tater. Sídlí zde městský úřad, centrum tatranské horské služby. Je také významným dopravním uzlem. Leží v nadmořské výšce od 800m n.m. do 1 480m n.m. na jižním svahu Vysokých Tater. Dominantou střediska je Slavkovský štít ( 2 452m n.m.).

více

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Starý Smokovec

Starý Smokovec

Starý Smokovec je známý zvláště jako centrum pro klimatické koupele, navíc se řadí mezi nejkrásnější horská střediska na Slovensku.

Léčivé zdroje:

Tatranské klima se vyznačuje neobyčejnou čistotou vzduchu, vysokými hodnotami slunečního svitu, sníženým atmosférickým tlakem, přiměřenou vlhkostí aj. Výhodou lázní je, že se nacházejí nad vrstvou prachové a dýmové zóny, čímž je dána vysoká čistota vzduchu, téměř bez bakterií a alergenů.

Léčebné metody:

Klimoterapie a aktivní pohyb klientů na čerstvém vzduchu spojený s procházkami a lehčími túrami, spojené s dalšími klasickými léčebně-rehabilitačními procedurami.

Indikace:

Choroby dýchacích cest, poruchy látkové výměny, duševní choroby, nemoci z povolání.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0