víkendové pobyty v lázních

Trenčianské Teplice

Západoslovenské lázně Trenčianské Teplice leží v nadmořské výšce 272 m.n.m. v malebném a tichém údolí, uprostřed listnatých a jehličnatých lesů Strážovských vrchů. Lázně s 5 prameny mají velmi bohatou historii, sahající až ke starým Římanům, obývajícím Trenčín. Od 13. do 19. století patřily lázně vždy k Trenčínskému hradu.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Trenčianské Teplice
Trenčianské Teplice / Parkhotel na Baračke ****

S láskou

3 dny / 2 noci / polopenze
Nechte se hýčkat se svou láskou. Třídenní pobyt se snídaněmi do postele, s jednou večeří při svíčkách, s lahví sektu a ovocem na pokoji. A k tomu samozřejmě masáž, volný vstup do bazénu, sauny a parní koupele. No a večer si můžete zatančit s živou hudbou (v sobotu). Na další procedury 20% sleva.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Parkhotel na Baračke ****

Relax víkend

3 dny / 2 noci / polopenze
Pohodový víkendový wellness pobyt ve Slovenských lázních Trenčianské Teplice zahrnuje ubytování v Parkhotelu na Baračke na tři dny s polopenzí, masáž zad a šíje, perličkovou přísadovou koupel, volný vstup do bazénu, finské sauny a parní koupele. K dokoupeným lázeňským procedurám Vám dáme 20% slevu.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Hotel Most Slávy ***
Romantický víkend na Slovensku v Trenčianských Teplicích pro Vás a Vašeho partnera či partnerku. Čeká na Vás aromasáž, whirlpool se sklenkou sektu a volný vstup do bazénu a finské sauny (ve vyhrazených časech).

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Hotel Most Slávy ***
Vyrazte na víkend si odpočinout do lázní. Slovenské Trenčianské Teplice Vás zvou na relaxační pobyt s polopenzí do hotelu Most Slávy s polopenzí a s klasickou částečnou masáží, rašelinovým zábalem a volným vstupem do bazénu a finské sauny (ve vyhrazených časech).

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Parkhotel na Baračke ****

Parkhotel pohoda

4 dny / 3 noci / polopenze
Wellness pobyt v Parkhotelu Na Baračke ve Slovenských Trenčianských Teplicích s volným programem a polopenzí včetně odpoledních svačin (káva a oplatek). Během pobytu máte volný vstup do bazénu, finské sauny a parní koupele. Pokud se rozhodnete pro lázeňské procedury, dostanete na ně 20% slevu.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***
Když už nemůžete do lázní na delší dobu, dopřejte si minirelax. Na Slovensku v lázních Trenčianské Teplice si jej můžete dopřát v jednom ze tří lázeňských domů, dle Vašeho výběru. Dle ubytovacího zařízení můžete čerpat určené lázeňské procedury, jako jsou koupele, masáže, zábaly, nebo fitness.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Hotel Most Slávy ***
Čtyřdenní regenerační pobyt na Slovensku v lázních Trenčianské Teplice určený k „dobití baterií“. Ubytováni budete v krásném hotelu Most Slávy s polopenzí a během pobytu dostanete klasickou masáž částečnou, masáž chodidel a rašelinový zábal. Taktéž můžete zajít do bazénu, či sauny.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Hotel Most Slávy ***

Beauty pobyt

4 dny / 3 noci / polopenze
Dámy? Toto je pobyt určený pro Vás! Během čtyř dní ve Slovenských lázních Trenčianské Teplice si užijete kosmetickou lymfodrenáž, detoxikační medovou masáž a bahenní zábal Ahava. Poté můžete zajít do bazénu, finské sauny či slender studia. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***
Minirelax také relax. Říká se lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Pokud si nemůžete dovolit delší volno než na čtyři dny je tento pobyt na Slovensku v lázních Trenčianské Teplice pro Vás vhodný. Dle Vašeho výběru ubytování budete mít lázeňské procedury a v ceně ubytování je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Hotel Most Slávy ***

Silvestrovský pobyt

4 dny / 3 noci / polopenze
Zavítejte na 4 dny do krásného hotelu Most Slávy a vychutnejte si zde oslavu Silvestra, masáž, zábal, volný vstup do bazénu a saunu. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Originální léčivé prameny – 5 pramenů minerální sirné vody stejného chemického složení, ale různé teploty (37,7 - 40 °C), která je optimální pro přímou aplikaci (koupele), čímž nedochází ke ztrátě sirovodíku. Tento fakt vytváří z místních pramenů ojedinělost, neboť je tím zachován významný léčebný prvek. Navíc pramen Ifigénia je pitný pramen. Dalším léčivým zdrojem je rašelina, jejíž kyselost způsobuje zvýšené prokrvení tkání v místech aplikace a minerální fango s vynikajícími tepelnými účinky.

Léčebné metody:

Koupele v místní termální vodě (5 bazénů, vanové koupele), rašelinové obklady, fango, parafango, vodoléčba (vířivé a perličkové koupele, skotské střiky, Kneippova vodoléčba, aj.), pohybová výchova (cvičení, jóga, finess, plavání, Nordic Walking aj.), masáže (klasické, reflexní, podvodní, manuální lymfodrenáž, aj.), elektroléčba a doplňující procedury (oxygenoterapie, plynové injekce aj.).

Indikace:

Degenerativní choroby (artrózy, nemoci páteře, zánětlivé nemoci - klouby, mimokloubní revmatismus), pooperační stavy (operace kostí, umělé klouby, aj.), nervové choroby.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0