víkendové pobyty v lázních

Turčianské Teplice

Známé termální lázně Turčianské Teplice leží v centrální části Slovenska, v oblasti Turiec, vzdálené asi 35 km od Banské Bystrice a 19 km od Martina tj. mezi pohořími Malé a Velké Fatry. V blízkém okolí najdete mnoho přírodních krás, romantických údolí, Kriváň, historické památky, čímž si tento region zasloužil také označení "Ztracený ráj". Historie lázní sahá do r. 1281, kdy král Ladislav IV. daroval toto území s prameny grófovi Petrovi.

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Turčianské Teplice
Turčianské Teplice / Lázeňský dům Depandance Aqua **

Víkend

3 dny / 2 noci / plná penze
Pojeďte si užít pohodový víkend do Slovenských Turčianských Teplic. Přejete si snad více než plnou penzi, masáž Zeus, vířivou koupel, saunový svět, bylinkovou parní koupel, vstup na tři hodiny do Aquaparku a volný vstup do bazénu Olympic a do fitness? Ano, ještě konzultace s lékařem.

Cena zahrnuje

Léčivé zdroje:

Hlavním léčivým zdrojem je termální voda (celkem 7 pramenů) s vysokým obsahem vápníku, magnesia a fluoru. Tři prameny se využívají i pro pitnou kúru. Teplota termálních pramenů je od 38 do 47 °C. Současně velkou roli sehrává místní klima a zdravé ovzduší.

Léčebné metody:

Koupele v termálním bazénu, vanové koupele (perličková, uhličitá vířivá), skotské střiky, masáže (klasické, reflexní, podvodní, thajské, japonské, Shia-tsu, lymfatické a baňkové), suché plynové koupele, zábaly (bahenní, parafínové, parafangové), sauna, oxygenoterapie, elektro- a magnetoterapie, laserová terapie, rehabilitace aj.

Indikace:

Nemoci pohybového ústrojí, nemoci ledvin a močových cest, ženské nemoci, nemoci trávicího ústrojí, onkologické nemoci, nervová onemocnění.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK ČSOB WebPay
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0
Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.