víkendové pobyty v lázních

Podčetrtek

Wellness pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Podčetrtek
Podčetrtek / Hotel Breza ****

Víkend v Breze

3 dny / 2 noci / polopenze
Wellness víkend ve slovinských lázních Terme Olimia Vám pomůže odpočinout si po pracovním týdnu. Pojeďte relaxovat do hotelu Breza s polopenzí a bezplatným vstupem do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna a dále buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun. Účastnit se můžete skupinového cvičení.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

Sváteční 3 dny v Breze

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní pobyt ve Slovinsku, v lázních Terme Olimia v Podčetrteku, v hotelu Breza s polopenzí. V ceně pobytu máte volný vstup do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna abuď do saunového parku Wellness centra Termalij nebo do bazénů Termalija Family Fun včetně fitness studia v lázních. Po dobu pobytu budete mít zapůjčený župan a Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Cena zahrnuje

Pojeďte prozkoumat jedny z nejhezčích slovinských lázní. Třídenní pobyt v Podčetrteku, hotelu Sotelia**** s polopenzí. Také můžete využít nejen bezplatný vstup do Wellenss centra Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna, vstup do saunové parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun, ale i noční koupání ve Wellness centru Termalija v pátek a sobotu.

Cena zahrnuje

Třídenní pobyt v termálních lázních v Podčetrteku v hotelu Sotelia**** Vám poskytne ubytování s polopenzí a také bezplatný vstup do Welleness centra Termalija Relax i do Termálního parku Aqualuna a také vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun. Nástupními dny pobytu jsou podle vypsaných termínů.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

Sváteční 4 dny v Breze

4 dny / 3 noci / polopenze
Čtyřdenní pobyt v e slovinských lázních Terme olimia, v hotelu Breza**** s polopenzí. V ceně pobytu je též vstup do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna, dálebezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija anebo bezplatný vstup do bazénů Termalija Family Fun, účast na aktivitách jako vodní aerobic, „Good morning gymnastika“, využití fitness studia. Zapůjčení županu na dobu pobytu pro dospělé je zdarma.

Cena zahrnuje

Podčetrtek / Hotel Breza ****

Svátečních 5 dní v Breze

5 dní / 4 noci / polopenze
Jste celou dovolenou naložení ve vodě? Pojeďte s námi do Slovinska, lázní Terme Olimia a hotelu Breza**** s polopenzí. V ceně je denně láhev termální vody na pokoji, 1x bezplatný vstup do Saunového světa Termalija Relax a Termálního parku Aqualuna, bezplatný vstup buď do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun, zapůjčení županu,účast na sportovních, kulturních a animačních aktivitách hotelu, využití fitness studia i internetu.

Cena zahrnuje

Pětidenní relax vHotelu Sotelia**** ve slovinských termálních lázních Terme Olimia se vstupem do Welleness centra Termalija Relax i Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun a také s účasí na aktivitách jako vodní aerobic nebo „Good morning gymnastika“ Vám poskytne prostor pro odpočinek i akci. Stravování formou polopenze, hotel Vám zapůjčí župan na dobu pobytu.

Cena zahrnuje

Harmonie těla, harmonie duše? Využijte pohodový pobyt v lázních Olimia ve Slovinsku! Pět dní v kouzelném hotelu Sotelia*** se vstupem do Welleness centra Termalija Relax i Termálního parku Aqualuna, do saunového parku Wellness centra Termalija nebo do bazénů Termalija Family Fun Vás uvede zase zpět do pohody. V ceně je polopenze, účast na aktivitách hotelu i bezplatné využití internetu.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0