Trenčianské Teplice - akční slevy (17.02.2020 - 23.02.2020)

Dovolujeme si Vám představit naši nabídku akčních slev na lázeňské pobyty, wellness a relaxační víkendové pobyty v lázních.
Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***

Relax

5 dní / 4 noci / polopenze
I odpočívat se musí umět. Své o tom vědí v Trenčianských Teplicích na Slovensku s programem Relax. 5 dní s polopenzí, lékařskou konzultací a 2 lázeňské procedury denně (mimo neděle a svátky) Vás přesvědčí o léčebných účincích odpočinku. Ubytování s polopenzí si můžete vybrat v jednom ze tří hotelů.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***

Senior

7 dní / 6 nocí / plná penze
Pobyt určený výhradně klientům starším šedesáti let. Sedm dní ve Slovenských lázních Trenčianské Teplice s programem, který obsahuje vstupní lékařské vyšetření, dvě procedury denně (mimo neděle a svátky), 3x vstup do venkovního bazénu na hodinu a dále vstupy dle vybraného ubytovacího zařízení.

Cena zahrnuje

Trenčianské Teplice / Lázeňský dům Krym ***

Léčebný pobyt klasik

7 dní / 6 nocí / plná penze
Slovenské lázně Trenčianské Teplice Vás zvou na Léčebný pobyt klasik, který je opravdu nabitý lázeňskými a wellness procedurami. Čekají Vás 3 procedury denně (mimo neděle a svátky), denně volný vstup na hodinu do venkovního bazénu a pak vstupy dle vybraného ubytovacího zařízení. Strava plná penze.

Cena zahrnuje

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0