wellness pobyty v lázních

Janské Lázně

I když jsou Janské Lázně zaměřeny především na léčebné pobyty, námi nabízený wellness pobyt a program má charakter Medical wellness pobytu, který v sobě pojí wellness a léčebné procedury.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Janské Lázně
Janské Lázně / Lázeňský hotel Terra ***

Víkendový relaxační pobyt

4 dny / 3 noci / polopenze
4 denní pobyt v Janských Lázních určený svým programem k relaxaci a odpočinku. Čekají Vás masáže, zábal, koupel, denně vstup na dvě hodiny do aquacentra a fitness. Navíc poukázka na kávu na Kolonádě, internet a zapůjčení županu. Ubytováni budete v lázeňském hotelu Terra s polopenzí.

Cena zahrnuje

Janské Lázně / Lázeňský hotel Terra ***
Pobyt zahrnuje především lehčí léčebné a relaxační procedury s pohybovou terapií pro aktivní seniory. Pomozte ulevit unavenému tělu a obnovit energii ve spojení s procházkami krkonošskou přírodou.

Cena zahrnuje

Janské Lázně / Lázeňský hotel Terra ***
Pobyt ideální pro starší osoby a seniory (využít jej mohou i mladší). Dostanete koupel, zábal, masáž i vstupenku na Stezku koruny stromů. Do aquacentra a fitness máte vstup zdarma.

Cena zahrnuje

Janské Lázně

Lázeňské město Janské Lázně leží v oblasti Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 670 m n. m. na úpatí Černé hory (1299 m n. m.). Lázně jsou současně významným rekreačním, turistickým a sportovním centrem Krkonoš.

Teplý pramen pod Černou horou byl dle kroniky objeven již v r. 1006 Janem z Chockova, po němž byl i pojmenován jako pramen Janův. Pravděpodobněji však byl objeven až v 11. století prospektory, kteří zde hledali nová naleziště rud a vzácných kovů.

První zmínky o využívání termální vody ke koupelím pochází z 15. století, nicméně základ klasického lázeňství pochází z roku 1677 postavením šesti budov v blízkosti pramene.Janské Lázně se i nadále rozvíjely, roku 1881 byly povýšeny na městys. V roce 1928 byla uvedena do provozu kabinová lanová dráha na Černou horu a v roce 1965 byly Janské Lázně povýšeny na město.

Město Janské Lázně je výchozím bodem k mnoha turistickým cestám, které protkávají celé Krkonoše, ale i k cyklistickým trasám.

Indikace

nemoci pohybového aparátu, stavy po úrazech a ortopedických operacích, nervová a nervosvalová onemocnění, onemocnění dýchacího ústrojí, stavy po onkologické léčbě

Léčivé zdroje

termální minerální voda - zdrojem je Janův a Černý pramen o teplotě 27 °C. Touto vodou jsou napouštěny lázeňské bazény, Aquacentrum a celý balneoprovoz.

Léčebné metody

fyzioterapie, fyzikální terapie (biolampa, magnetoterapie, elektroléčba), parafín, zábaly, masáže, balneoterapie, ergoterapie

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1