Wellness pobyty - Karlovy Vary

Lázeňská léčebna Mánes***

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Domácí mazlíčci povoleni
Internet/WiFi
Restaurace
Sauna
Výtah
Parkování za poplatek
Recepce

VYBAVENÍ POKOJE

Balkon
Koupelna/WC
Minibar
TV
Vysoušeč vlasů
Župan
Trezor

Poloha

léčebna je situována v malebné části Karlových Varů, na okraji lázeňského území. Její poloha nabízí možnost relaxace a procházek v klidném prostředí přilehlých lesů a parků. Od centra města a kolonády je vzdálena cca 10 minut pěší chůze, lze využít městskou dopravu, která má zastávku přímo u hotelu.

Popis léčebny

léčebnu tvoří komplex 5-ti objektů. Budovy Mánes I., Mánes II. a budova Čapek jsou vzájemně propojeny. Klient má tak zajištěn komplexní servis a pohodlí "pod jednou střechou". V hlavní budově Mánes I. se nachází recepce s nepřetržitým provozem, doplňkovým prodejem a WiFi koutkem. Jídelna v suterénu nabízí širokou nabídku jídel s možností dietního stravování, dle individuálního přístupu ke klientovi.

Budova Mánes I. je propojena s budovou Čapek denní restaurací s kavárnou a letní terasou.

V hotelu Čapek je k dispozici ordinace lékaře, rozpis procedur, masérna, wellness centrum, manikúra, pedikúra a kosmetika.

Na budovu Mánes I. navazuje koridorem budova Mánes II., kde je soustředěn balneologický komplex, elektroléčba, tělocvična, sauna a dětská herna. Ve všech budovách jsou výtahy. Hostům je k dispozici kulturní manažer, který zajišťuje výlety, exkurze, kulturní akce, služby knihovny a pravidelné taneční večery.

Klienti mohou využít zdarma internet – Wi-Fi připojení, úschovnu kol, půjčení společenských her, žehlících potřeb, místnost na přebalování, úschovnu zavazadel. Za poplatek je půjčení holí Nordic walking, praní prádla a žehlení, tělocvična s fitness přístroji. Léčebna je zcela nekuřácká.

Vybavení pokoje

Budova Mánes II. (na vyžádání): pokoje vybavené starším nábytkem, které mají k dispozici vanu, WC, sat-TV, telefon s přímou volbou, minibar, Wi-Fi.

Budova Mánes I.(v naší nabídce): kategorie superior, pokoje vybavené koupelnou se sprchou a WC (na některých také bidet), vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, županem, telefonem, sat-TV, radiobudíkem, Wi-Fi, minibarem a trezorem. Všechny pokoje mají balkon.

Budova Čapek (na vyžádání za příplatek): kategorie superior+, všechny pokoje jsou vybaveny stylovým masivním nábytkem, koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, županem, pantofli, telefonem, LCD TV-sat, radiobudíkem, Wi-Fi, minibarem a trezorem, některé pokoje mají balkon.

Stravování

v jídelně Mánes I., snídaně - bufet, oběd a večeře - menu (výběr z více variant, možnost dietní stravy) plus salátový bufet.

Procedury poskytované léčebnou

komplexní lázeňská péče - hydroterapie (podvodní masáže, perličkové a uhličité koupele, skotské střiky), masáže, zábaly, elektroterapie, motodlaha, terapeutický laser, léčebná gymnastika aj. a nově vybudované wellness centrum.

Poznámka

Parkování je možné v areálu léčebny (za poplatek). Pobyt psů malé rasy je možný (za poplatek).

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1