wellness pobyty v lázních

Kašperské Hory

Unikátní projekt bylinných lázní Vás zve na své wellness pobyty s mottem: „Medicus curat, natura sanat“, přijeďte, přesvědčíme Vás o tom, že návrat k přírodě je nejlepší cestou pro Vaše zdraví. O Bylinných lázních Kašperské Hory, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Kašperské Hory

Lázně na zkoušku

3 dny / 2 noci / snídaně
Objevte Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách a vyzkoušejte tento krátký pobyt na 2 noci. Čeká na Vás zábal, speleoterapie, Priessnitzova koupel a volný vstup do hotelového bazénu a relaxační místnosti.

Cena zahrnuje

Hotelový pobyt na 2 noci

3 dny / 2 noci / snídaně
Lékař léčí, příroda uzdravuje. Toto motto využívá jedinečný projekt bylinných lázní v Kašperských Horách a nyní i Vy můžete jejich služeb využít. V ceně hotelového pobytu máte i volný vstup do bazénu, relaxační místnosti a do hotelového a meditačního parku. Pojeďte si užít tři dny wellness pobytu.

Cena zahrnuje

Hotelový pobyt na 3 noci

4 dny / 3 noci / snídaně
Čtyřdenní wellness pobyt v Kašperských bylinných lázních ve Vás opět navodí pohodu a harmonii. Během pobytu můžete využívat volný vstup do bazénu, relaxační místnosti a do hotelového a meditačního parku. Ubytování v čtyřhvězdičkovém Parkhotelu – Šumavské bylinné lázně se snídaní.

Cena zahrnuje

Novinka na trhu. Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách Vás zvou na program Kouzelná Šumava – všední dny. Zvýhodněný pobyt s nástupním dnem v neděli na pět dní a s úžasným programem. Těšit se můžete na koupele, masáž, zábal a speleoterapie. Navíc máte volný vstup do bazénu a relax místnosti.

Cena zahrnuje

Lázeňský koktejl

6 dní / 5 nocí / polopenze
Šestidenní wellness pobyt v Kašperských Horách - Lázeňský koktejl je nabitý lázeňskými procedurami natolik, že se nudit opravdu nebudete. Perličková koupel + zábal, bahenní a rašelinový zábal, masáž, speleoterapie, Priessnitzovu koupel, pitný režim borůvkového čaje a volný vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

7denní lázeňský pobyt v Kašperských Horách. Je pro Vás připraveno 8 lázeňských procedur, Priessnitzovy koupele, speleoterapie a volný vstup do hotelového bazénu a relaxační místnosti. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Kašperské Hory

Šumavské bylinné lázně – Kašperské Hory. Naprosto unikátní projekt v ČR, který skloubil lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. K tomu nejčistší ovzduší v Čechách, dělá z Kašperský Hor balzám na tělo i duši.

Kašperské Hory leží západně od Českých Budějovic a jihovýchodně od Plzně. Vzdálenost do Sušice je 16 km. Historické centrum města je chráněnou městskou památkovou zónou.

První zmínka pochází z roku 1337. Jednalo se o původní hornickou osadu, kde se těžilo zlato. Za krále Jana Lucemburského byla obec povýšena na horní město. Karel IV. k ochraně nechal vybudovat hrad Karlsberg (Kašperk). Město prosperovalo i po husitských válkách. V roce 1584 povýšil Rudolf II Kašperské Hory na královské město.

Indikace

Posílení organismu a celková relaxace, psychické nemoci z všedního stresu, běžně opotřebený pohybový aparát.

Léčivé zdroje

Speleoterapie, byliny, rašelina.

Léčebné metody

Koupele s přísadami, bylinné páry, inhalace, sauna, zábaly, masáže. V neposlední radě také relaxace a klid.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1