wellness pobyty v lázních

Lázně Bohdaneč

Wellness pobyty v Lázních Bohdaneč jsou určeny především k odpočinku a regeneraci všech smyslů. Wellness procedury, jako např. tělové svíce, masáž rýžovými měšci, antistresová péče o pokožku aj., jsou poskytovány v novém pavilonu – Medical Wellness Clinic. Wellnes pobyty je možné kombinovat s procházkami po blízkém okolí, ale i jízdou na kole v polabské nížině.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lázně Bohdaneč
Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***
Zvýhodněný pobyt - Lázně na zkoušku v lázních Bohdaneč s nástupními dny v neděli nebo pondělí jsou cenově zvýhodněné. Během pobytu se budete věnovat koupeli, masáži, finské sauně, whirlpoolu a odpočívat v solné jeskyni. Taktéž můžete využít volný vstup do bazénu. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***

Lázně na zkoušku

3 dny / 2 noci / polopenze
Lázně na zkoušku na 2 noci v lázních Bohdaneč. Během pobytu se budete věnovat koupeli, masáži, finské sauně, whirlpoolu a odpočívat v solné jeskyni. Taktéž můžete využít vstup do bazénu. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***
Čtyřdenní wellness pobyt v lázních Bohdaneč s nástupem v neděli nebo pondělí za zvýhodněnou cenu! Mimo ubytování a polopenze si můžete užít masáž, koupel, odpočinek v solné jeskyni, finskou a parní saunu. Dále máte v ceně volný vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***

Wellness rozmazlování

4 dny / 3 noci / polopenze
Tři dny jsou Vám málo? Pojeďte na čtyřdenní Wellness rozmazlování v lázních Bohdaneč. Mimo ubytování a polopenze si můžete užít masáž, koupel, odpočinek v solné jeskyni, finskou a parní saunu. Dále máte v ceně voný vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***
Zvýhodněný pětidenní wellness pobyt v lázních Bohdaneč s nástupem v neděli nebo pondělí. Program zahrnuje masáže, koupele, zábal, finskou a parní saunu. Taktéž volný vstup do bazénu. A stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč / Lázeňský pavilon Veselý ***

Dokonalé potěšení

5 dní / 4 noci / polopenze
Tři i čtyři dny není moc na odpočinek a na týden nemáte volno? Pojeďte do lázní Bohdaneč na 5 dní. V ceně programu například masáže, koupel, zábal, finskou a parní saunu. Taktéž volný vstup do bazénu. A stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Lázně Bohdaneč

Město Lázně Bohdaneč se nachází v malebné polabské nížině, v nadmořské výšce 218 m n.m. asi 8 km severozápadně od Pardubic. První písemná zmínka o Bohdanči pochází z roku 1343, nicméně je velmi pravděpodobné, že osada vznikla mnohem dříve. V 15. století zažívá Bohdaneč největší rozkvět, bylo založeno rybniční hospodářství – dodnes je z tohoto hospodářství zachováno a nadále udržováno 44 rybníků.

Statut lázeňského místa získal Bohdaneč v roce 1963, městem se stal v roce 1971. Oficiální změna názvu na Lázně Bohdaneč byla přiznána městu 1. března roku 1980. Mezi nejvýznačnější památky města patří socha Sv. Jana Nepomuckého na náměstí, Lázeňský Gočárův pavilon, lázeňský park, kostel Sv. Máří Magdaleny aj.

Indikace

Zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózy, vertebrogenní syndromy, Bechtěrevova choroba, poúrazové, předoperační, pooperační a bolestivé stavy pohybového aparátu.

Léčivé zdroje

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. mají dva přírodní léčivé zdroje: slatinu, která se nachází v nedalekém okolí, a minerální vodu – hluboký artézský vrt, který byl pojmenován "Panenka".

Léčebné metody

Slatinné a přísadové koupele (sirné, bylinkové, relaxační), podvodní masáže, skotské střiky, vířivé koupele, elektroléčba, plynové injekce, skupinová a individuální rehabilitace, masáže (klasické, reflexní, horkými lávovými kameny, Shiatsu, aromamasáže, thajské masáže), saunu, páru, whirlpool aj.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
Czech Holidays Incoming DE EN RU
člen ACK
©2015 Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0