Wellness pobyty - Lázně Jáchymov

Garnihotel Astoria***

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Restaurace
Parkování za poplatek

VYBAVENÍ POKOJE

Internet/WiFi
Koupelna/WC
TV

Poloha

Hotelový komplex tří budov uprostřed lázeňského parku, naproti Lázeňskému centru Agricola.

Popis Garnihotelu

kromě ubytování je zde zajištěno také stravování (formou bufetu). Hostům je k dispozici recepce denně 7 – 19hod, v čase 19 – 7hod je k dispozici recepce v Komplexu Curie.

Vybavení pokoje

Pokoje I.A kategorie s koupelnou, WC, SAT-TV, internetem, ledničkou, WiFi a telefonem.V naší nabídce najdete i moderně zrekonstruované pokoje kat. I.A.plus.

Stravování

V hotelové restauraci - snídaně, oběd a večeře - bufet.

Procedury poskytované Garnihotelem

Komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury poskytuje Lázeňské centrum Agricola.

Poznámka

Parkování na hlídaných parkovištích v areálu lázní (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen (výjimky po dohodě).

Lázeňské centrum Agricola

Leží v srdci lázní a od svého vzniku až do současnosti nepřetržitě poskytuje komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury: radonové koupele, podvodní masáže, perličkové, vířivé a bylinné koupele, skotské střiky, rehabilitační cvičení v bazénu, skupinový nebo individuální tělocvik, klasické či reflexní masáže, uhličité koupele a elektroléčba.

V nabídce jsou i volně prodejné procedury: kúra v solné jeskyni, thajská a shiatsu masáž, masáž horkými kameny, podvodní masáž, klasická masáž částečná, ruční lymfodrenáž, vířivá koupel, perličková koupel, koupel přísadová. Nově bylo zřízeno solárium a fitness-centrum, kde si mohou zájemci zacvičit pod dohledem zkušených trenérů. Součástí komplexu je nově otevřené Aquacentrum, které nabízí bazénovou část (plavecký bazén, whirlpool, dětský bazének, Kneippův chodník, spirálová skluzavka, rehabilitační bazének, odpočinková zóna s lehátky a venkovní terasa) a saunovou část s ochlazovacími sprchami a lehátky.

K příjemnému posezení mezi procedurami zve kavárna ve druhém patře.

V sousedství Lázeňské budovy se nachází vyšetřovací ústav, ve kterém je prováděna RTG diagnostika a terapie a zároveň jsou zde umístěny centrální laboratoře.

Lázně Jáchymov - Garnihotel  Astoria - Pro zdravý pohyb
Lázně Jáchymov
Garnihotel Astoria ***

Pro zdravý pohyb

8 dní / 7 nocí / plná penze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1