wellness pobyty v lázních

Lednice

Wellness pobyt v Lázních Lednice v sobě zahrnuje masáže, koupele a zábaly, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Wellness pobyty také můžete kombinovat s procházkami a poznáváním tohoto unikátního koutu naší země.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Lednice

Dvoudenní relaxační kúra

2 dny / 1 noc / polopenze
Nevíte, o čem jsou lázně Lednice? Pojeďte na dva dny do luxusního hotelu Spa Resort Lednice a vyzkoušejte si je. Dostanete jodobromovou koupel a navíc neomezený vstup do bazénu s jodobromovou mořskou vodou a vstup do privátní infrasauny. V ceně je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Vezměte svou partnerku nebo partnera na krátkou pohádkovou romantiku. Co více si přát. Láhev šampaňského a mísu ovoce na pokoj, romantickou masáž zlatem ve dvou a pronájem vířivky se slanou vodou. Snídaně do postele a romantická večeře při svíčkách je již jen třešinkou na dortu.

Cena zahrnuje

Relax uprostřed týdne

3 dny / 2 noci / polopenze
Máte volno uprostřed týdne? Pak si můžete užít nejen klidu v lázních Lednice, ale i nižších cen, než jsou o víkendech. Během třídenního pobytu využijete zdravotní prohlídku, koupel, masáž a obklad. K tomu volný vstup do bazénu a stravování formou polopenze. Ubytování v lázeňském domě Perla.

Cena zahrnuje

Třídenní relax

3 dny / 2 noci / polopenze
Každý potřebujeme odpočinek. Užít si jej můžete podle svých představ, nebo o sebe nechat pečovat v lázních Lednice v lázeňském domě Perla. Během tří dnů zvládnete zdravotní prohlídku, přísadovou koupel, aroma masáž, solární louku, pecičkový obklad, vířivku se slanou vodou a volný vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Vinný minirelax

3 dny / 2 noci / polopenze
Jižní Morava, lázně Lednice místo spojené s vínem jako žádné jiné a proto program Vinný minirelax. Dvě noci, tři dny v tříhvězdičkovém lázeňském domě Perla s polopenzí a champagne koupelí, vinnou aroma masáží rozšířenou, vinnou tělovou masku a s malou lahvinkou vína. Navíc obklad a vstup do bazénu.

Cena zahrnuje

Dny pro krásu

3 dny / 2 noci / polopenze
Každý chce být krásný. K tomu Vám může pomoci koupel z královny Kleopatry, masáž zlatem, antistresová koupel a zábal z mořských řas. Toto vše v lázních Lednice s třídenním programem Dny pro krásu. Ubytování včetně polopenze v tříhvězdičkovém lázeňském domě Perla. A navíc procházky po romantickém okolí.

Cena zahrnuje

Tři dny pro zdraví

3 dny / 2 noci / polopenze
Tři dny pro zdraví? Není to mnoho, ale lepší než nic, že? Wellness pobyt v lázních Lednice, čtyřhvězdičkový Spa Resort Lednice s polopenzí a programem. Koupele, masáž, zábal, neomezený vstup do bazénu a vstup do privátní infrasauny s ochlazovnou. Nezapomeňte se projít po romantickém okolí lázní.

Cena zahrnuje

Čtyřdenní wellness pobyt určený nejen seniorům, ale i ostatním klientům, který bude vyhovovat daný program. Koupele, obklady, masáže a volný vstup do bazénu na Vás čeká v lázních Lednice v lázeňském domě Perla. Okolí lázní je naprosto pohádkové, byla by škoda jej nepoznat.

Cena zahrnuje

Relaxace ve všedních dnech

4 dny / 3 noci / polopenze
Wellness pobyt v lázních Lednice ve všední dny je cenově zvýhodněný s rozšířeným programem oproti víkendovým pobytům. Během 4 dnů zvládnete koupele, masáže, parafango a skupinové cvičení. Během volných chvil můžete využít bazénu nebo privátní infrasauny. A také se projít po okolí!

Cena zahrnuje

Návrat ztracené energie

4 dny / 3 noci / polopenze
Pojeďte do Lednice si nabít baterky. Do lázní Lednice. 4 denní wellness pobyt s programem Vám vrátí ztracenou energii a sílu a to vše díky odpočinku a lázeňským procedurám. Čekají Vás koupele, masáž, obklad, zábal i cvičení.K tomu navíc volný vstup do bazénu a stravování formou polopenze.

Cena zahrnuje

Nemyslíme tím chladničku, ale úžasnou jihomoravskou obec Lednice, spojenou s vínem, lázeňstvím, romantickým okolím a vším co Vás dovede nadchnout při Vašem wellness pobytu. Krom okolí, zámku a areálu budete unesení z lázeňských koupelí, masáží a cvičení. To vše v luxusním Spa Resortu Lednice.

Cena zahrnuje

Od pondělí do pátku Vám čtyřhvězdičkový luxusní Spa Resort Lednice nabízí pobyt zaměřený na léčbu Vašich obtíží. Po lékařské konzultaci Vám bude navrhnuto 8 procedur. Mimo to si můžete kdykoliv zaplavat v bazénu nebo využít privátní infrasaunu.

Cena zahrnuje

Nechte o sebe pečovat pět dní v Lázních Lednice na wellness pobytu Lednické lázeňské hýčkání. Ubytování v lázeňském domě Perla s polopenzí a programem včetně zdravotní prohlídky, koupelí, masáží a zábalem. Do hotelového bazénu si můžete zajít kdy chcete a stravu budete mít formou polopenze.

Cena zahrnuje

Mořský balíček

7 dní / 6 nocí / polopenze
Chcete se na jižní Moravě v lázních Lednice cítit jako u moře? I toto je možné s lázeňským Mořským balíčkem. koupel se solí z Mrtvého moře, solný zábal, jodobromové koupele, inhalace a masáže Vás přenesou pocitem až na nejkrásnější pláž u Mrtvého moře. A Vy si můžete jen užívat svůj wellness pobyt.

Cena zahrnuje

Lednice

Obec Lednice leží na jižní Moravě, asi 6 km od Břeclavi. První písemná zmínka o obci pochází již z roku 1222. V polovině 13. století přešla do majetku rodu Lichtenštejnů a patřila jim až do roku 1945. Rod Lichtenštejnů vytvořil v okolí měst Lednice a Valtice bohaté architektonické dědictví, které je od roku 1996 zapsáno v Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Lednicko-valtický areál má rozlohu 283 km2 a skládá se z areálů zámků Lednice a Valtice a jejich okolí, které tvoří převážně zahrady, rozlehlý krajinářský park a lužní lesy v nivě řeky Dyje. Mezi další skvosty tohoto areálu patří nádherné romantické stavby, unikátní lednický zámecký skleník, Minaret, Janův hrad a další. Celý areál je protkaný turistickými trasami a cyklostezkami, které Vás zavedou téměř ke všem památkám Lednicko- valtického areálu.

Lednice je označována za perlu jižní Moravy či hlavní město vína. Vinice zde mají dlouholetou tradici.

V roce 2009 byl přidělen místním lázním status lázeňských hotelů, čímž se stala Lednice naším nejmladším lázeňským místem.

V okolí se nachází řada zajímavých objektů a zákoutí, která stojí za to navštívit.

Indikace

Pohybové ústrojí, revmatické choroby, artrózy, nemoci Bechtěrovy, cévní onemocnění, gynekologické a kožní onemocnění.

Léčivé zdroje

Základem léčby lednických lázní je jodobromová voda, která je svým obsahem jódu jednou z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě. Svým chemickým složením připomíná silně mineralizovanou mořskou vodu.

Léčebné metody

Během léčby jodobromovou vodou dochází k vypařování jódu do ovzduší, čímž je obohacováno jodové mikroklima během koupele, které svým obsahem jódu převyšuje přímořské oblasti. Ke vstřebávání jódu dochází inhalací, kůží i sliznicemi. K léčbě a relaxaci se dále využívají různé metody masáží, přísadové nebo perličkové koupele, obklady, zábaly a elektroléčba.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1