Wellness pobyty - Luhačovice

Spa & Wellness Hotel Alexandria****

Popis hotelu Léčebné pobyty Wellness pobyty Wellness víkendy Fotogalerie

VYBAVENÍ HOTELU

Balneo
Bazén
Restaurace
Bar
Parkování za poplatek

VYBAVENÍ POKOJE

Internet/WiFi
Klimatizace
Koupelna/WC
Minibar
TV
Trezor

Poloha

V centru lázeňského města se nachází luxusní hotelový komplex ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel s největším a nejmodernějším wellness centrem v Luhačovicích. Dvě propojené budovy - dva světy.

Popis hotelu

Hotel je tvořen dvěma vzájemně propojenými objekty. Obě hotelové části nabízí komfortní ubytování. K hotelu patří vyhlášená Francouzská restaurace i Night club s atmosférou 30. let minulého století. Prostory klubu lze využít i jako separátní meeting room.

Velkoryse řešeného wellness centrum ve stylu starořímských lázní. Nádhernému prostoru prvního podlaží vévodí bazén s vodním zálivem, masážními tryskami po obvodu a dvěma protiproudy. Druhé podlaží je inspirováno starořeckým motivem labyrintu. Ocitnete se v prostředí rozličných vůní a barev, kde můžete vyzkoušet lázně různých teplot a přísad - parní lázeň, bylinkovou lázeň, solnou lázeň, laconium, odpočívat ve finské sauně či orientální parní lázni Rasul. Soukromí najdete v privátním wellness. Hotelové fitness centrum je vybaveno nejmodernějšími posilovacími stroji.

Vybavení pokoje

pokoje kat. superior K v hlavní budově i v moderní nové části nabízejí hostům: SAT-TV, telefon, WiFi zdarma, minibar, trezor a klimatizaci. Ostatní typy pokojů na vyžádání.

Stravování

V hotelové restauraci, snídaně – bufet, večeře - bufet / menu. V restauraci pro hotelové hosty si vyberete z široké nabídky jídel i lehkých pokrmů. Výborné jídlo a příjemnou obsluhu si vychutnáte ve Francouzské restauraci.

Léčebné procedury poskytované hotelem

Tradiční lázeňské procedury (uhličité koupele v přírodní léčivé minerální vodě, hydromasážní a perličkové koupele, rašelinové obklady, léčebné masáže a drenáže), tělové zábaly, peelingy a beauty služby. Krásu, opravdovost a dokonalost Vám přinesou luxusní SPA rituály Terraké, při kterých jsou všechny součásti ošetření s dokonalé harmonii.

Poznámka

Parkování na krytém parkovišti cca 100 m (za poplatek).

Pobyt domácích zvířat není povolen.

Luhačovice - Spa & Wellness Hotel Alexandria - Relaxační týden

Relaxační týden

8 dní / 7 nocí / polopenze
Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1