wellness pobyty v lázních

Teplice v Čechách

Stále vyhledávanější wellness pobyty v Teplicích určené k rekonvalescenci jsou to nejlepší v poměru kvalita/cena. Všechny naše pobyty jsou s pečlivě vybraným programem (masáže, koupele, rehabilitace). Navštivte tzv. Malou Paříž a odpočiňte si jako Beethoven… O lázních Teplice, historii i co a jak se zde léčí, si můžete přečíst níže.

více

Wellness pobyty Léčebné pobyty Víkendové pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Teplice v Čechách
Teplice v Čechách / Lázeňský dům Beethoven ***

Pobyt relax - 2 noci

3 dny / 2 noci / polopenze
Pojeďte na pobyt relax do lázní Teplice. Během tohoto wellness pobytu dostanete ruční masáž částečnou, vstup do solné jeskyně. Navíc budete mít dva 2hod vstupy do termálního bazénu a saun Thermalium, poukázku na občerstvení v kavárně v hodnotě 100 Kč a zapůjčený župan.

Cena zahrnuje

Teplice v Čechách / Lázeňský dům Beethoven ***

Antistres - 3 noci

4 dny / 3 noci / polopenze
Pojeďte na prodloužený pobyt Antistres do lázní Teplice. Během tohoto wellness pobytu budete čerpat lázeňské procedury jako je termální koupel, masáž ruční částečnou, 3x 2hod vstupy do termálního bazénu a saun Thermailum, 2x vstup do solné jeskyně, volný vstup do fitness, poukázku na občerstvení v kavárně v hodnotě 100 Kč a zapůjčený župan.

Cena zahrnuje

Teplice v Čechách / Lázeňský dům Beethoven ***

Beethoven - 4 noci

5 dní / 4 noci / polopenze
Pětidenní pobyt v lázních Teplice, Beethoven na 4 noci zahrnuje masáž, koupel, 4x vstup do termálního bazénu a saun, volný vstup do fitness, 3x vstup do solné jeskyně a poukázku na 100 Kč do kavárny. V ceně ubytování je zahrnuta polopenze.

Cena zahrnuje

Teplice v Čechách / Lázeňský dům Judita ***

Pohoda

8 dní / 7 nocí / polopenze
Pohoda v lázních. Osm dní s programem sestaveným z lázeňských procedur v lázních Teplice Vám pomůže od Vašich obtíží. Dostanete masáže, koupele, zábal a navíc 2x vstup do solné jeskyně, 1x vstup do bazénu s léčivou termální vodou, 2x vstup do solné jeskyně. Po dobu pobytu budete mít půjčený župan.

Cena zahrnuje

Teplice v Čechách / Lázeňský dům Beethoven ***

Dovolená v Thermaliu

7 dní / 6 nocí / polopenze
Máte rádi vodu? Potom je pro Vás připravena Dovolená v Thermaliu,kdy máte každý den vstup do Thermalia na 1hod, navíc dostanete 5 léčebných procedur. Stravování je formou polopenze.

Cena zahrnuje

Teplice v Čechách

Teplice leží v Ústeckém kraji 15 km od Ústí nad Labem v kotlině mezi Českým středohořím u Krušnými horami. Do druhé světové války se Teplicím pro jejich vysokou kulturu přezdívalo „Malá Paříž“.

Podle Hájkovy kroniky byl první pramen objeven roku 762, proto jsou lázně Teplice řazeny k nejstarším v Čechách. První písemné zmínky pochází až z roku 1057. Roku 1160 zde byl založen klášter královnou Juditou, manželkou Vladislava II. Po cca 100 letech již vzniká gotické město. Jedním z největších mylníků pro Teplice byla 30 letá válka, kdy bylo vybité obyvatelstvo doplňováno nově příchozím německým obyvatelstvem. Následně byl pro Teplice katastrofický rok 1793, kdy vyhořelo spoustu dřevěných domů, které následně nahradili domy v klasicistním slohu.

Do historie Teplic bychom měli zahrnout i jejich slavné hosty, mezi něž se řadili Johann Wolfgang Goethe, Ludwig van Beethoven, německý císař Vilém I., rakouský císař František Josef, Vilém Slavata (který si přijel léčit zranění po pražské defenestraci), car Petr I. Veliký, švédský král Gustav IV., ruský car Alexandr, rakouská císařovna Sissi a mnoho, mnoho dalších významných osobností.

V Teplicích se můžete věnovat nejen své léčbě, relaxu, masážím, ale byla by škoda se neprojít k zámku, na rozhlednu či do hvězdárny a na Doubravskou horu se stejnojmeným hradem. Navštívit také můžete botanickou zahradu a mnoho dalších zajímavých míst.

Indikace

Onemocnění pohybového ústrojí, nemoci oběhového ústrojí, nemoci nervové a nemoci z povolání. Dále pak nemoci onkologické, cukrovka a nemoci z poruch látkové výměny.

Léčivé zdroje

Hlavním zdrojem léčebných procedur jsou vzácné přírodní termální vody 39° C teplé, které již 2000 let navrací nemocným zpět jejich zdraví. Prameny jsou hydrouhličitano-sodného typu s obsahem fluoridu a s velkým množstvím stopových prvků včetně vzácných prvků.

Léčebné metody

Kombinace přírodních termálních koupelí s podvodními masážemi, rehabilitace, akupunktura, plynové injekce, parafinové zábaly, elektro- a magnetoterapie, oxygenoterapie.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015-2020 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.1