wellness pobyty v lázních

Tuheljske Toplice

Tuheljske Toplice

Tuheljske Toplice leží v chorvatské horské oblasti Zagorje blízko hlavní silniceE59, 40 km od Záhřebu.

více

Wellness pobyty Ubytování - hotely a penziony Fotogalerie Tuheljske Toplice
Tuheljske Toplice / Well ****

Nevšední všední dny

3 dny / 2 noci / polopenze
Třídenní pobyt v chorvatskýchlázních Terme Tuhelj nabízí krátký odpočinek – v ceně pobytu je ubytování spolopenzí a také bezplatný vstup do bazénů Vodní planety, 1x za pobyt návštěvaSaunového světa, dále vstup do Welleness centra Termalija Relax (bazény) aTermálního parku Aqualuna ve slovinském Terme Olimia. Nástupními dny pobytu jsou výhradně neděle ažstředa.

Cena zahrnuje

Tuheljske Toplice / Well ****

Well o víkendu

3 dny / 2 noci / polopenze
Kombinace pobytu v chorvatských lázních Terme Tuhelj a veslovinských lázních Terme Olimia. Víkendový pobyt v hotelu Well****s polopenzí a s řadou aktivit, které umožňuje výhodná poloha obou lázní nedaleko od sebe.

Cena zahrnuje

Tuheljske Toplice / Well ****
Čtyři noci a pět dnů v lázních není příliš mnoho, ale i to postačí k načerpání sil do dalších dnů. Využijte zvýhodněnou cenu pro pobyt ve všední dny. Odměnou Vám bude využití skvělé kombinace vodních radovánek v lázních Terme Tuhelj v Chorvatsku a Terme Olimia v sousedním Slovinsku. Ubytování v hotelu Well**** s polopenzí.

Cena zahrnuje

Tuheljske Toplice

Krajina na úpatí hradu Mihanović představuje místo,kde se nacházejí tzv.pramenné bazény. Bazény jsou naplněny termální vodou a vkombinaci s léčivým bahnem nabízí hostům nezapomenutelný zážitek koupelev přírodním prostředí. Přírodní koupaliště se dvěma vzájemně propojenýmibazény se nachází u zdroje termální vody, voda v bazénech neustálecirkuluje a poskytuje tak neustále čerstvý přísun léčebné vody.

Termální voda z této oblasti příznivě působína řadu kožních onemocnění, vyléčí a vyživuje pokožku a pomáhá při revmatickýchonemocněních, pooperačních procesech a hojení zranění kloubů a kostí.

Léčivé zdroje:

minerální voda, která patřído skupiny sirných vod, její teplota je 32-33ºC .

Termální voda Tuhelje obsahuje síru, sodík,draslík, vápník, hořčík, stroncium a mnoho dalších složek.

Indikace:

revmatické nemoci, kožnínemoci, léčba poranění kostí a svalů, cvičební aktivity v termální voděmají pozitivní účinek na srdce a cévy a jsou vynikajícím způsobem, jak zabránit stresu.

Newsletter
Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o našich AKCÍCH a SLEVÁCH, zaregistrujte se prostřednictvím tohoto formuláře:
facebook sledujte nás na Facebooku
Zavolejte nám do cestovní kanceláře
+420 221 105 326-7   Po - Pá 8:30 - 17:00
člen ACK
©2015 Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář, s.r.o., Národní 28, 110 00 Praha 1
_ rezervační systém pro CK TravelSoft Incoming 3.0